35 مدل بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی با قیمت مناسب + خرید – تانیرو

در عین رنگی بودن و پوشاندن نسبی لک های صورت، مرطوب کننده می باشند و حاوی ضد آفتاب و ترکیب های آنتی اکسیدان و ضد چروک می باشند. بیشتر کرم پودر های سرمی حاوی ترکیبات ضد پیری و مواد سفید کننده و روشن کننده پوست می باشند. خرید کرم پودر و لوازم آرایش بخش زیادی از هزینه ماهانه افراد را تشکیل میدهد. در دنیای رنگین لوازم آرایشی یکی از مهمترین بخشها کرم پودر است. در واقع، این نوع کرم پودر به دلیل نوع بافتی که دارد به عمق چین ها نفوذ می کند و با پر کردن شیار ها چین و چروک را محو می سازد.

این نوع کرم پودر باید با احتیاط روی جای زخم استفاده گردد. وقتی نوبت به کرم پودر و مواد آرایشی پوشاننده پوست میرسد، یک نوع کرم نمیتواند برای همه مناسب باشد. کرم پودر معدنی : پوشانندگی بسیار ضعیفی دارند و بافت آن ها پوست را نرم و لطیف خواهند کرد و بدون ترکیب های شیمیایی و رنگ و اسانس می باشند، بنابر این اغلب مناسب پوست های حساس هستند.

براقکننده را باید روی کرم پودر و قسمتهای به خصوصی از پوست زد (گونهها، خط ابرو و حدقه چشمها) تا پوست حالت درخشانی بگیرد. به دنبال کرم پودری باشید که یک درجه از رنگ پوست شما روشنتر باشد و بعد از این تکنیکهای آرایشی برای پنهان کردن نقاط ضعف صورتتان استفاده کنید. بهتر است کرم پودر را روی گردن یا فک تست کنید و اگر با رنگ پوستتان درهم آمیخته شد خرید خود را انجام دهید اما اگر رنگتان را گچی مانند کرد و بی روحتان کرد انتخاب دیگری داشته باشید.

همچنین برای جلوگیری از پرداخت هزینههای گزاف برای انتخاب کرم پودر اشتباه، میتوانید ابتدا این مقاله را در مورد شناخت انواع پوست و کرمپودر مطالعه کنید. کرم پودر کرمی : کرم پودر های کرمی هم مانند انواع غلیظ خامهای که معمولا برای گریم استفاده می گردند، پوشانندگی خوبی داشته و پایه آنها روغنی می باشد و اغلب ضمن ماندگاری طولانی، درمان مناسبی برای پوستهای خشک می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید