10 مارک از بهترین کرم پودر گریم با قدرت پوشانندگی و ماندگاری بالا

این دسته افراد بهتر است از کرم پودرهای مایع با پایه روغنی استفاده کنند. این افراد معمولا در فصل های مختلف از انواع کرم پودر استفاده می کنند و کرم پودرهایی که پایه آنها آب است ، بهترین گزینه برای اینگونه افراد است. کرم پودرهای با پایه آب برای این افراد مناسب است. پایه و اساس یک آرایش بی عیب و نقص استفاده از محصولات آرایشی باکیفیت و اصل میباشد. کرم پودر یکی از مهمترین لوازم آرایشی است . فاقد روغن و چربی است. پوست مختلط: افراد دارای پوست مختلط معمولا در ناحیه T صورت یعنی پیشانی و بینی دچار چربی پوست میشوند.

پوست چرب: افرادی که دارای پوست چرب هستند لازم است پیش از زدن کرمپودر، صورت خود را با ژل شستشوی مناسب آن بشویند. در صورت استفاده از کرم پودرهای باکیفیت، استاندارد و متناسب با نوع پوست و پس از آن پاک کردن صورت با پاک کننده مناسب به محض رسیدن به منزل، هیچ گونه آسیبی به پوست نمی رسد. نکتهای که برای زدن کرم پودر لازم است در نظر داشته باشید، انتخاب رنگ درست و مناسب است. دارد که متناسب با نیاز خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. با فشردن اسفنج مخصوص میتوانید مقدار مورد نیاز از آن را بر روی صورت بزنید.

موس بافتی کمی سنگین، غلیظ و سفتتر از کرم دارد، اما پوشش آن معمولا بیشتر است. از کاشنها معمولا نمیتوانید انتظار پوشانندگی زیادی داشته باشید. کاشنها با بسته بندی جالبشان را قطعا در فیلمهای کرهای دیدهاید. بسته بندی کاشن شبیه پنکک است، اما محتوای آن مایع و جذب شده در یک اسفنج است.

بدون شک جذابترین قسمت استفاده از بهترین کرم پودر گریم، تماشای پوشش آن روی پوستتان خواهد بود. اگر به دنبال پوشش زیاد کرم هستید، میتوانید کرم پودرهای مناسب گریم با تکنیکهای درست استفاده کنید. برای اینکه زیرساز آرایشتان یکدست و ابریشمی باشد، بهتر است پیش از زدن کرم پودر از پرایمر یا کرم پایه استفاده کنید. اگر اسفنجی که برای پخش کرمپودر روی سطح پوست استفاده میکنید کمی مرطوب باشد، کرم به صورت یکدست روی پوست پخش میشود و جلوه نرمال و طبیعی یک پوست یکدست را به شما میدهد. به همین علت میتوان کرمپودر را بیس و پایه آرایش دانست.

دیدگاهتان را بنویسید