یاس بنفش یک سبک کلاسیک است

دکوراسیون صورتی در کنار طیف رنگ آبی امکان نورپردازی بهتر را در قسمتهای مختلف خانه ایجاد میکند. •رنگ زرد به دلیل مقدار زیاد نوری که منعکس میکند، بیشتر از بقیه رنگها چشم را خسته میکند. این رنگ بیشتر برای افزایش شادی، هیجان، نشاط و انگیزه به کار میرود. اگر تمایل دارید اتاق کودک سرشار از ذوق و آرامش باشد بهتر است از رنگ صورتی برای دکوراسیون اتاق خواب کودک در کنار رنگهای خنثی مثل سفید و خاکستری بهره ببرید. دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی.

اگر چه در دهه های گذشته صورتی به عنوان رنگی مناسب اتاق خواب کودکان معرفی می شد، اما امروزه این رنگ جایگاه خود را در طراحی داخلی پیدا کرده است. •رنگ قرمز، به وجود آورنده احساس شور و هیجان است. •رنگ قرمز، تحریک کننده احساس خشم و عصبانیت است. به نظر میرسد رنگی واقعا الهامبخش است.

صورتی را میتوان با شیرینی و معصومیت دوران کودکی مرتبط دانست و گاهی اوقات سادهلوحانه یا احمقانه به نظر میرسد. رنگ ها فقط برای تزئین یا برای بهتر کردن جلوه ی شما به کار نمی روند بلکه می توانند به عنوان تعیین کننده ی ویژگی های شخصیت تان نیز مورد استفاده قرار بگیرند. •از رنگ زرد برای تحریک اعصاب استفاده میشود. رنگ بنفش سرشار از تعادل، نوآوری و تغییر و تحول است. صورتی یک رنگ قرمز روشن است و معمولاً با عشق و عاشقی همراه است. کاربرد رنگ صورتی روشن در فضای منزل در نورپردازی تاثیر مناسبی داشته و یک محیط روشن را بوجود میآورد.

مطالعات نشان میدهد که استفاده از یک دکمه نارنجی در وبسایت عملکرد خوبی در تبدیل بازدیدکنندههای وبسایت به مشتری دارد. گاهی کسب و کارها برای ایجاد حس اضطراب و تلنگر زدن به مخاطب از این رنگ استفاده میکنند. روانشناسی رنگ ها در کودکان نیز تاثیر دارد ومی تواند در شناخت شخصیت شان مورد استفاده قرار بگیرد برای مثال می توانید نقاشی های کودکان را بر اساس رنگ هایی که انتخاب کرده اند تحلیل کرده و ویژگی های روانشناختی آنان را تشخیص دهید. به طور کلی قرمز رنگی است که برای جلب توجه از آن استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید