کرم پودر و پنکیک|خرید بهترین مارک کرم پودر تا 30 درصد تخفیف

یکی از انواع این کرم پودرها، کرمپودر فشرده نوت مدل Luminous Silk است که به دلیل بافت کرمی به راحتی روی پوست پخش میشود و انواع لکهها و عیوب پوست را میپوشاند. کرم پودر روی پوست خشک زمانی خود را نشان می دهد که به طور کامل روی پوست بخوابد و بعد از یکی دو ساعت پوسته پوسته نشود.

برای این منظور توصیه می شود که مقداری از کرم را مورد نظر خود را روی پوست گردن و یا فک تست کنید. برای استفاده از این کرم پودر کافی است تا فقط کمی از آن را روی محل مورد نظر بزنید و سپس با اسفنج آن را پخش کنید.

لازم به ذکر است قیمت کرم پودر به برند آن ربط دارد. انواع مختلفی از کرم پودر وجود دارد که برای انواع پوستها مناسب است. استفاده از انواع پد کرم پودر برای کرم آرایشی، کرم های پودری، کرم های مایع، انواع پنکیک صورت، رژ گونه و حتی کانسیلر امکان پذیر است. زیرا این محصول در ارتباط مستقیم با پوست شما است و اگر محصول تقلبی و یا اصطلاحاً فیک را استفاده کنید ممکن است پوستتان را دچار آسیبهایی مانند لک، جوش و حتی چروک کند. همچنین حتما کرم پودر خود را از مراکز معتبر خریداری کنید زیرا همانطور که گفته شد، در صورت تقلبی بودن آن ممکن است پوستتان آسیبهای جبران ناپذیری را تحمل کند.

برخی از شرکتهای تولید کننده کرم پودر به تنوع رنگ پوست افراد توجه زیادی ندارند، به همین خاطر رنگ بندی آنها محدود است که این موضوع باعث ایجاد مشکل برای افراد خواهد شد. با وجود تنوع بالای رنگ و سطح پوششدهی متفاوت در لوازم آرایش صورت مانند کرمها، ممکن است در انتخاب آن دچار مشکل شوید. هر کرم پودری ویژگیهای خود را دارد و عملکرد هر کدام روی پوستهای مختلف، متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید