کرم پودر مدل های جدید 2022 ضد چروک، ضد آب و ضد جوش

این محصولات باعث می شود چربی پوست شما متعادل شود و خطوط سطح پوست شما را کاهش میدهد و همچنین دارای بافتی سبک است و آرایشی طبیعی برای شما حاصل می شود. کرم پودر فشرده یا همان پنکک یک پوشش عالی به پوست شما میدهد. برای انتخاب کرم پودر مناسب خودتون باید تمام این نکات رو مرحله به مرحله انجام بدید.

برند آرایشی بیو تا حد زیادی به این مدل مقبولیت رسیده است. خرید انواع کرم پورد مرطوب کننده پوست نه تنها برای آرایش صورت شما مناسب است بلکه در سلامت پوست شما هم تاثیر زیادی دارد و باعث مرطوب ماندن پوست صورت شما می شود. انتخاب رنگ کرم پودر هم بسیار حائز اهمیت است، شما عزیزان باید رنگی را انتخاب کنید کا با زمینهی رنگ پوست شما هماهنگ باشد. ابتدا صورت خود را با شوینده مناسب بشویید و خشک کنید بعد با کرم نرم کننده کمی آن را چرب کنید البته اگر پوستی چرب دارید نیازی به اینکار نیست و بهترست که کمی کانسیلر زیر گودی چشم بزنید بعد این مرحله مقدار لازم از این کالا را به کمک ابزاری چون براش قاشقی مینی کوین یا ست براش هدی بیوتی به صورت خود و به شکل ضربهای بزیند تا یک زیرسازی خوب برای داشتن یک میکاپ حرفهای را شاهد باشید.

برخی از کرم پودرهای بیو به کلاژن سازی سلولهای پوست کمک میکند. چرا که هرچی زحمت کشید و رشته پنبه کردید که پوستتون رو با ماسک های خونگی و سرم های مختلف سرحال نگه دارید با استفاده از کرم پودر تقلبی و فیک به هدر میره. اگر پوست خشکی دارید بهترین انتخاب برای شما کرم پودر است. شاید زدن این نوع کرمها برای بیرون رفتنهای روزمره زیاد کاربردی نباشد اما باید گفت اگر تمایل دارید آرایشتان جذابتر باشد آن را برای زیرسازی میکاپ به هیچ وجه فراموش نکنید. برای خرید این محصولات می توانید به صفحه کرم BB کرم CC مراجعه کنید و پس از مطالعه ویژگی های این نوع از کرم ها، در صورت تمایل نسبت به سفارش و خرید آن ها اقدام نمایید.

2. نوع پوست خودتون رو تشخیص بدید. قبل از هر کاری باید تشخیص بدید که پوست شما توی کدوم یکی از این پنج دسته بالا قرار میگیره.البته هدف ما این جا پوست صورتتون هست چون خیلی ها هستند که پوست صورتشون چربه اما پوست دست و بدنشون خشکه و همیشه نیاز به مرطوب کننده و لوسیون بدن دارند تا پوستشون رو شاداب نگه دارند. اگر بعد از شستنن پوستتون احساس کردید پوستتون کشیده میشه و حالت پوسته پوسته روی صورتتون هست، آب دستتونه بزارید زمین و برید یه آبرسان خوب به پوستتون بزنید چون پوستتون خشکه و اگه ازش مراقبت نکنید خیلی زودتر از روال عادی چین و چروک ها روی پوستتون ظاهر می شند.

دیدگاهتان را بنویسید