کرم پودر مای ؛ مشخصات خرید کرم پودر مای بلک دایموند و آکنه لاین

1. آیا استفاده روزانه از کرم پودر به پوست آسیب می رساند؟ می باشد همه این برندها در ساخت کرم پودر استراتژی مخصوص به خود را داشته و گروهی مخصوص از مصرف کنندگان را هدف قرار می دهند بعنوان مثال برند درماکول بیشتر در زمینه میکاپ عروس با تن سنگین و پوشانندگی فوق العاده بالا کار می کند در حالی که برند هدی بیوتی در زمینه ساخت کرم پودر مخصوص استفاده روزانه کار می کند . در مدل پالتی هم کرمپودر بر روی یک پالت مخصوص قرار گرفته است و بازهم از طریق براش مخصوص پخش کردن کرمپودر از آن استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی روبان ( شرکت زرتجارت روبان ) به عنوان یک مرجع تخصصی زیبایی ماموریت نهایی برند خود را بر تشویق بانوان برای مراقبت از زیبایی منحصر بفردشان گذاشته است. در مدل پمپی، به وسیلهی فشردن انتهای کرم پودر، مایع کرمپودر از آن خارج میشود و طریقهی استفاده از آن بسیار راحت است. برای افرادی که در استفاده از کرم پودر مبتدی هستند و روش استفاده از آنها را به خوبی نمیشناسند، استفاده از ضد آفتاب رنگی (به دلیل استفادهی راحت) راه حل مناسبی است. امکان دارد که هنگام استفاده از این محصول روی پوست شما احساس سنگینی کند.

پوست چرب: اگر پوست چربی دارید با یک انتخاب نادرست در خرید کرم پودر میتوانید این چربی را افزایش دهید و جوشهای متعددی بر روی سطح پوست شما پدید آید. سعی کنید قبل از استفاده از کرمپودر، از یک زیرساز باکیفیت نظیر پرایمر یا آب رسان بهره ببرید تا کرمپودر خیلی خوب بر روی پوست شما بنشیند. معمولا اغلب گریمهای سینمایی هم با استفاده از این نوع کرمپودرها صورت میگیرد. استفاده از مرطوبکننده زیر آن نیز مشکلی ایجاد نمیکند. پوست های چرب نیز از کرم پودر های خشک (OIL FREE) استفاده کنند. در این موارد بهتر است از هر دو نوع کرم پودر (مخصوص پوستهای خشک و چرب) استفاده کنید و از مصرف کرم پودرهای سرشار از چربی و یا ترکیبات نرم کننده (روغنهای گیاهی، پارافین، شیباتر، کره کاکائو، وازلین و اسیدهای چرب) اجتناب کنید.

کرم پودر استیک: این کرمپودر ترکیبی میباشد و از ترکیب کرم پودر و کانسیلر ساخته شده است. پوست ترکیبی یا مختلط: علت نامگذاری این پوست این است که گونهها کاملا خشک هستند، اما بخش T مانند صورت یعنی پیشانی، بینی و چانه چرب میباشد. اگر پوست مخلوط دارید، بهتر است از کرم پوست چرب و خشک در فصول مختلف استفاده کنید. کرم پودرهای مای دارای 12 رنگ برای پوستهای نرمال تا خشک و 10 رنگ برای پوستهای چرب و مختلط تولید شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید