کرم پودر شون ؛ مشخصات خرید کرم پودر گیاهی شون با قیمت مناسب

جز معروف ترین مارکها در حوزهی تولید کرمپودر هستند. کرم پودر دیلی دیفنس : رنگبندی این کرم پودر در سه رنگ جذاب تولید می شود. لذا حتما توجه کنید محصول برای چه نوع پوستی تولید شده است. همچنین در صورت استفاده صحیح، بدون احساس سنگینی برروی صورتتان، میتوانید پوستی طبیعی و لطیف داشته باشید. این محصولات حاوی پودرهایی هستند که چربی را جذب کرده و پوستی صاف و مات را به شما هدیه می دهند. اگر بخشی از پوستتان چرب و بخشی دیگر خشک است باید بدانید که پوست شما از نوع مختلط (ترکیبی) بوده و متاسفانه با گرفتاریهای هر دو نوع پوست مواجه هستید.

اگر کرمی که استفاده می کنید خیلی روشن است از کانسیلر بر روی آن استفاده کنید. تفاوت کرم پودر و کانسیلر چیست؟ یکی از اشتباههای رایج، استفاده از کرم پودر بهعنوان سفیدکننده است. مصرف بیش از حد پنکیک باعث مصنوعی شدن آرایش می شود. کرم پودرها با بافت کِرِمی باعث رطوبت رسانی به پوست شده و قدرت پوششدهی بالایی دارند. برخلاف باور عمومی، کرم پودرهای اصل باعث بسته شدن منافذ پوست نمی شوند. با توجه به درجه رنگ و فرمول های انواع کرم پودرهای موجود در بازار، انتخاب کرمی که نیازهای پوست شما را برآورده کند میتواند به یک چالش واقعی باشد.

بهترین راه برای تشخیص این که آیا رنگ کرم پودر، مناسب پوست شما هست یا نه، تست کردن آن بر روی گردن یا فک است. استفاده از انگشتان برای زدن کرم پودر به صورت هرچند راحت ترین راه است اما بهتر است این کار را نکنید. در خرید کرم پودر خوب کرم پودر مایع با بیس (پایه) آب پیشنهاد مناسبی برای این افراد است.

اگر دارای پوست خشکی هستید و از پوسته پوسته شدن آن در طول روز خسته شده اید، توصیه میشود از کرم پودرهای با پایه ی روغن استفاده کنید تا پوستتان مرطوب شده و تغذیه گردد. سراغ کرم پودرهای مایع با پایه روغنی (oil based) بروید. اگر پوست خشکی دارید بهتر است از کرم پودر مایع یا استیک آبرسان استفاده کنید. اگر سوالی دارید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید