کرم پودر – خرید و قیمت انواع کرم پودر اصل (تخفیف ویژه)

این نوع کرم پودر شرکت مای با در نظر گرفتن انواع رنگ های پوست توانسته نیاز افراد مختلف را به خوبی پاسخ دهد و نظر مثبت آنها را جلب کند.- قابلیت استفاده روزانه: برخلاف کرم پودرهای سنگین و مضر برای پوست، کرم پودر مای بلک دایموند بافتی سبک داشته و برای استفاده روزانه بهترین گزینه به شمار میآید؛ زیرا به هیچ وجه بر روی پوست سنگینی نخواهد کرد.- دارا بودن SPF15: این کرم پودر قابلیت استفاده به عنوان ضد آفتاب نیز دارد؛ زیرا از پوست در برابر اشعههای مضر پرتوهای آفتاب به میزان زیادی محافظت مینماید؛ بنابراین با خرید آن دیگر نیازی به تهیه کرم ضد آفتاب نخواهید داشت.- پوشانندگی بالا: پوشانندگی بالا و کاور کردن تمام لکهای پوستی از ویژگیهای بسیار خوب این محصول می باشد.

بنابراین شاید فکر کنید که استفاده روزانه از کرم پودر به صورت روزانه برای پوست صورت مضر است، ولی اگر از از یک کرم پودر اورجینال و با کیفیت استفاده کنید هیچ مشکلی برای پوست به وجود نمی آید. بنابراین محصولات شون نسبت به محصولات مشابه از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. برای خرید کرم پودرهای شون قبل از هر چیز کرم پودر را روی پوست خود تست کرده و کرم پودر را همرنگ پوست گردن خود انتخاب کنید. انواع کرم پودر شون برای پوست خشک و پوست چرب قابل استفاده هستند.

کرم پودر فومی، پوشش دهی مناسبی دارد و برای پوست های چرب و مختلط مناسب است. پودر مایع، پوشانندگی کمی دارد و به شکل مایع است. اما کرم پودر لدورا با دارا بودن سه طیف رنگی کاربردی توانسته نیاز خانم ها را به انواع رنگهای کرم پودر برطرف کند. با توجه به آنکه کرم هایی که به بازار عرضه می شوند از پوشش دهی متفاوتی برخوردار هستند، هر فرد می تواند نوع مورد نظر خود را متناسب با نیاز پوستش خریداری کند. برای هرکدام از این نوع پوست ها نیز کرم پودر خاصی در بازار دیده می شود.

بعدتر و پس از دوران ویکتوریا، آرایش کردن و استفاده از کرم پودر در نوع ابتدایی خود به افراد بی بند و بار و همچنین هنرمندان تئاتر محدود شد و به جز کاربرد آن روی صحنه، کاری زشت و ناپسند به شمار رفت. در صورت تمایل به خرید آنلاین، حتما خرید خود را از سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی انجام دهید. استفاده از بهترین کرم پودر با پوشانندگی بالا برای کسانی که دارای لک ها و معایبی بر روی پوست خود هستند، ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید