ویژگیهای رنگ سال ۲۰۱۹ را بشناسید – ایمنا

3 برای مهمانی ها، خرید، تعطیلات عالی است.شما از طبیعت خود پیروی خواهید کرد – زنانگی، و بنابراین همه شما را تحسین خواهند کرد. مردم اغلب این رنگ را مرموز، معنوی و تخیلی توصیف میکنند. برخی از افراد این رنگ را رنگی توصیف نمودند که احساس شادی و خوشبختی را برمیانگیزد و کاملاً نشاط آور است. ارتباط رنگ بنفش با ثروت و سلطنت به این دلیل بود که غالبا ثروتمندان تنها افرادی بودند که توانایی خرید چنین وسایل گران قیمتی را داشتند. از آنجا که بنفش به شدت با سلطنت و ثروت در ارتباط است، مردم اغلب آن را رنگی بسیار سلطنتی میدانند.

این ارتباط فقط به دوران باستان محدود نمیشود؛ بنفش، رنگ انتخاب شده برای لباسی بود که ملکه الیزابت دوم در راه بازگشت به کاخ باکینگهام پس از تاج گذاری در سال ۱۹۵۳ به تن کرد. به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، موسسه جهانی پنتون که به عنوان تعیین کننده رنگ سال در جهان شهرت دارد، این بار رنگ صورتی مرجانی (Coral) را برای سال ۲۰۱۹ میلادی در نظر گرفت. رنگ سبز استرس را از بین میبرد و به باروری کمک میکند که آن را به گزینهای مناسب برای اتاق خواب تبدیل میکند.

طیف صورتیهای روشن، در ترکیب با دیگر رنگها، یک انتخاب مناسب برای رنگ دکوراسیون منزل به شمار میآید. دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی. از تلفیق رنگ صورتی طلایی برای طراحی داخلی قسمتهای مختلف منزل خصوصا اتاق خواب دخترانه بهره میبرند. بیایید نگاهی دقیقتر به تاثیر رنگها در اتاق خواب بیاندازیم. مراقبت : صورتی نماد حساسیت و مراقبت های منحصر به فرد در دنیای زنانه است. گوشواره های با کراوندوم یا انگشتر با توپاز صورتی به شما کمک می کند تا نماینده ظریف و زنانه ای از جنس ضعیف باشید.

با انتخاب لباس هایی به رنگ صورتی و بنفش می توانید یک لباس تابستانی عالی یا حتی نمای اداری ایجاد کنید. مقداری رنگ دیگر به آن اضافه کنید تا این احساس را تغییر دهید. 2. در دفتر، باید اطراف خود را با اشیایی با سایه های آرام صورتی احاطه کنید. آبی روشن، خصوصا در اتاق خوابهایی که نور طبیعی کمی دریافت میکنند، فضا را بسیار سرد و ناخوشایند میکند. آبی فشار خون را کاهش میدهد و تنفس و ضربان قلب را کند میکند. رنگهای دیگری مانند صورتی یا نقرهای در کنار آبی میتوانند کمی رنگ قرمز را خنثی کرده و ترکیب جذابی ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید