همچنین در برابر آب مقاوم است

اگر می خواهید پوستتان درخشش لطیفی داشته باشد، اسپری فیکساتور را پس از اتمام آرایش روی کل صورت اسپری کنید. اگر پوستتان با گذشت زمان چرب تر می شود ، حتما به متخصص مراجعه کنید تا با توجه به ویژگی های پوستتان ، راه حل های مناسب تری به شما ارائه دهد. اگر زیرسازی پوست، درست انجام نشود، به هیچ عنوان نمیتوان آرایش زیبایی روی صورت انجام داد. کرم پودر برند مطرح آرایشی میبلین علاوه بر اینکه تناژ رنگ پوست را یکدست و یکنواخت می کند؛ به کاور مشکلات پوستی نیز کمک شایانی می کند.

و امیدوارم از این برند های کرم پودر استفاده کنید. تا آخر مطلب با ما همراه باشید و با 10تا از بهترین برند های کرم پودر مخصوص(پوست چرب) آشنا شوید. استفاده از این محصول برای داشتن ظاهری بی نقص و آرایشی زیباتر در چهره با هر نوع پوست و رنگی امکان پذیر است.

6. هر چقدر آرایشتان مات باشد بعد از گذشت زمان ، نقاط چرب پوست حالت براق به خود می گیرند. امیدواریم این مطلب برای انتخاب کرم پودر مناسب به شما کمک کرده باشد. کانسیلر برای پوشش پوست اطراف چشم مناسب است و میتواند سیاهی و پف زیر چشم را بپوشاند. این دستمال ها به راحتی چربی اضافه روی پوست را جمع می کنند.

کرم پودر مایع رایجترین شکل کرم پودر است و استفاده از آن آسان است و پوششی طبیعی به پوست میدهد. در صورتی که دنبال چهرهای طبیعی و زیبا هستید قدم اول انتخاب صحیح کرم پودر است؛ با ما همراه باشید تا نکات مفیدی را جهت مواجهه با این مسئله در اختیار شما قرار دهیم. همچنین با ترکیبات فاقد کومدوژنیک از نمایان شدن جوش و آکنه صورت جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید