معرفی 8 رنگ از بهترین و بدترین رنگ ها برای اتاق خواب

مردم این رنگ را با ویژگیهایی مرتبط میدانند که اغلب به عنوان زنانه در نظر گرفته میشوند، مانند نرمی، مهربانی، مراقبت و شفقت. من فکر می کنم که صورتی گرم تجسم کسانی است که سعی می کند به عنوان یک فرد مستقل باشد: پر از زندگی و شخصیت. 5. فوچیا – یک رنگ صورتی تیره عمیق ، زیبا و آبدار است ، اما قادر به روان کردن بیش از حد است. 4- رنگ سیکلامن یا صورتی تیره کاملاً اشباع شده است ، بنابراین نمی توانید آن را با رنگ های ترکیبی یا همراهی اضافه کنید.

بهترین و جذاب ترین مکمل رنگ صورتی بطور حتم طیف رنگ طوسی و خاکستری است. این رنگ کاملاً سرد ، اما بسیار نجیب و گرمی در مکمل چوب طبیعی – کف لمینت شده در بلوط تیره ، مبلمان روکش شده در سایه های طبیعی و نقاشی با دختران در قاب درک می شود. در اینجا رنگ سیاه بهتر است با آلو ، بنفش تیره ، کبودی عمیق یا بادمجان جایگزین شود ، و سپس کمی. سایه های برنزه سبک تر – شن ، بژ ، قهوه یا کاکائو نیز در اینجا مناسب هستند. مبلمان سفید در این مورد قابل احترام تر به نظر می رسد.

غالباً منفعلانه از اراده “رهبر” پیروی می كنید – والدین یا دوستان همسالان بالغ و عاطفی و بالغ تر. وقتی لازم است کمی پویایی یا کنتراست اضافه کنید – از مشکی به عنوان یک همراه در سه مورد اصلی استفاده نکنید. در بعضی موارد ، صورتی در تبلیغات مختلف روانشناسی استفاده می شود. صورتی همیشه با حساسیت ، رمانتیک و رویا همراه بوده است. در این طرح انواع کریستال ، مهره های شفاف ، کریستال ، آینه ها و جزئیات کروم مناسب است. به یاد داشته باشید که بسیاری از نقص های طراحی با کمک لامپ ها ، منسوجات و بافت مواد تکمیل شده قابل حذف هستند.

با این همه به نظر میرسد قهوهای جزو رنگهای اتاق بزرگسال جدید به شمار میرود. در هر اتاق خواب به خوبی درک می شود – کودکان ، نوجوانان ، خانمها یا زنهای همجوار. بالش های ساتن با پارچه ای ، روتختی روتختی یا روتختی و همچنین پرده هایی با پارچه از همان پارچه ساده در چنین فضای داخلی بسیار نجیب به نظر می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید