معرفی بهترین نمونههای کرم پودر متناسب با رنگ پوست شما+ قیمت روز – کیمیک

کرمپودر مات ریمل لندن از نوع مایع و دارای رنگ بندی متنوع است و با بافت بسیار نرم وسبکی که دارد به خوبی عیوب پوست نظیر جوش ، لک و ..را پوشش و نمای مات به آن می بخشد.این کرم پودر با داشتن ماندگاری بالا ، کنترل چربی ، مانع براق شدن پوست و عدم سنگینی این کرم پودر را ایدهآل کرده است. البته میتونید کرم پودر استیکی و کرم پودر مایع رو جدا جدا روی پوستتون بزنید اما این کار یکم سخت تره و زمان زیادی میبره پیشنهاد ما اینکه یا به سراغ کرم پودر های با بافت کرمی و بدون چربی برید و یا از بی بی کرم ها استفاده بکنید و بعد با استفاده از پودر فیکس یا پنکیک چربی قسمت های دیگه پوستتون رو بگیرید.

انواع کرم پودرهایی که برای پوست صورت استفاده می شود ، سنگین بوده و برای پوست اطراف چشم مناسب نیست بنابراین به منظور رفع پف ، تیرگی و چروک های ریز دور چشم بهتر است از کانسیلر استفاده شود. 9. در بخش مشخصات محصول حتما حجم محصول انتخابی خود نیز را چک کنید؛ زیرا حجم تمامی کرم پودرها با یکدیگر برابر نیست. کاربرد پنکک پوشاندن عیب و ایرادهای صورت شما نیست و نمیتواند به جای کرم پودر استفاده شود. کرم پودر هایی که به راحتی روی پوست پخش می شوند همیشه یک قدم از نظر کیفیتی جلوتر از بقیه محصولات هستند.

برای این که تشخیص دهید پوست شما به کدام یک تیپ های بالا نزدیکتر است کافیست به چربی پوست خود توجه کنید برای مثال افرادی که دارای پوست چرب هستند هنگامی که بر روی پوست صورت خود دست می کشند کاملا چرب و مرطوب شدن دستشان را احساس می کنند، این افراد بهتر است که به دنبال کرم پودرهایی بروند که فاقد چربی است. بهترین برند های کرم پودر ، ماده اکتیوی موجود در این کرم پودرها قابلیت نفوذ در لایه هاى پوست را دارند و کمک مى کند تا مواد ضدچروک به خوبى وارد پوست گردند.

کرم پودر این لی برای پوست های چرب و مختلط پیشنهاد مناسبی است. کرم پودر الارو علاوه بر داشتن خاصیت ضدچروک ، بسیار سبک است و با قدرت جذب بالا ، پوست را به صورت کامل و یکنواخت پوشش می دهد. ماده موثر tea tree oil با داشتن خاصیت ضد میکروبی و تنظیم کنندگی ترشح سبوم پوست ، از ایجاد تشدید آکنه در پوست های چرب مستعد جلوگیری می کند. اگر پوست شما چرب و مستعد جوش و آکنه است، بهترین کرم پودر گریم فاقد چربی را انتخاب کنید تا از پوست شما محافظت کند. کرم پودری که توسط شرکت ریمل لندن «Rimmel London» تولید شده که برای پوستهای چرب بسیار مناسب بوده و از چرب شدن پوست جلوگیری میکند.این کرم پودر مات تا 12 ساعت ماندگاری دارد و چربی پوست را کنترل می کند و از براق شدن آن جلوگیری میکند.

دیدگاهتان را بنویسید