مبتنی بر سیلیکون هستند

بنابراین قبل از آنکه کرم پودر بیعیب و نقصی که دوست شما استفاده میکند را برای خود بخرید، باید مطمئن شوید که آیا این کرم پودر برای پوست شما مناسب است یا نه! البته در استفاده از کرم پودر باید دقت داشته باشید که حتما از یک زیرسازی مناسب قبل از مصرف کرم پودر استفاده کنید. یکی از کرم های پر فروش و پر طرفدار برند فلورمار ، کرم پودر مات مخملی فلورمار است که با فرمولاسیون ویژه خود و بافت نرمی که دارد علاوه بر اینکه باعث پوشانده شدن عالی پوست می گردد ، به خوبی پوست را مرطوب کرده و سفتی طبیعی پوست را تأمین می کند.

این کرم پودر فاقد چربی ، پوست را مات کرده و پوششی مخملی به پوست می بخشد؛ طوری که در تمام طول روز چهره ای با طراوت و بدون خستگی خواهید داشت. پوشش دهی بسیار زیاد و طیف وسیع رنگهای کرم پودر از ویژگیهای آن است. این محصول که زیر مجموعه ای از برند نارس بوده، بین خانم ها و دختران به محبوبیت فراوانی رسیده است. تشخیص کرم پودر اصل از بدل کار ساده ای نیست توصیه می شود که هنگام خرید کرم پودر برندهای معتبر را تهیه کنید و فقط به فکر ارزان بودن محصول نباشید زیرا اگر محصول جنس مرغوبی نداشته باشد ممکن است آسیبی به پوست شما برسد که مجبور باشید هزینه بالایی را بپردازید که این آسیب جبران شود اما اگر از برندهای معتبر استفاده کنید سلامت محصول تضمین شده است و شما با خیالی آسوده می توانید صورت خود را آرایش کنید.

چون اگر زیادی روشن باشه باعث ریز دیده شدن چشمها میشه. کافیست سطح زیرین ساعد خود را در مقابل نور سفید بگیرید؛ اگر رگهای آبی شما ظاهر شدند، پوستی سرد دارید که تنالیته رنگ پینک دارد. چربی پوست از عواملی است که می تواند ظاهر آرایش را دگرگون کند. معمولا افرادی که دارای پوست چرب هستند بعد از چند ساعت در نواحی بینی و پیشانی دچار تجمع چربی و در نتیجه برق افتادن آرایششان می شوند. به دلیل اینکه ساختار خشکی دارد مناسب پوستهای معمولی و چرب است و روی پوستهای خشک جلوه ی خوبی نخواهد داشت.

استفاده از کرم پودر استیکی به شکل مستقیم، با براش و یا اسفنج میسر است و برای پوست معمولی و چرب بهترین عملکرد را دارد. کرم پودر آبرسان برای آرایش صورت استفاده می شود و زمان زیادی روی پوست باقی می ماند و همچنین با خاصیت آبرسانی بالایی که دارد باعث مرطوب ماندن پوست می شود. هر یک از این 3 رنگ را روی خط چانه امتحان کنید و صبر کنید تا کرم پودر جذب پوست شود . انواع مختلفی از پنکیک ها در بازار یافت می شوند که با توجه به رنگ و جنس پوست ها، خواص متفاوتی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید