قیمت 30 مدل از بهترین کرم پودر های بازار + خرید با کیفیت

در مورد عمر مفید کرم پودر، پوشش، بافت و قیمت آن تحقیق کنید و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. کرم پودرها از نظر بافت و غلظت به چند شکل وجود دارند، نکته مهم این است که اگر پوست مستعد جوش دارید حتی اگر پوست شما خشک هم باشد باید از نوع کرم پودرهای بدون چربی استفاده کنید. بهتر است اسفنج کمی مرطوب باشد و به شکل ضربه ای روی پوست زده شود. این پدها به حالت گلوله ای یا کروی شکل، مثلثی یا شکل های خلاقانه با ضخامت قابل توجه تولید شدهاند.

اولین سوالی که هنگام خرید اینترنتی کرمپودر باید از خودتان بپرسید، این است که به دنبال چه نوع کرم پودری هستید و میخواهید در نهایت چه جلوهای روی پوست شما داشته باشد. اغلب کرم پودرها برچسب هایی روی محصولاتشان دارند که مشخص می کند مناسب چه نوع رنگ زمینه ای (undertone) است.

سه نوع رنگ پوست وجود دارد، گرم، سرد و معمولی. این نوع کرم پودر مایع است و پوشانندگی ضعیفی دارد، اما بسیار پرطرفدار است. پوست گرم شامل رنگدانههای سبز و زرد و پوست سرد شامل رنگدانههای صورتی و پوست معمولی رنگی بین این دو نوع است. این محصول لکههای خشک پوست را از بین میبرد و میپوشاند و بسته به فرمولاسیون آن برای همه انواع پوست مناسب است. در هنگام خرید کرم پودر حتما به ترکیبات آن از جمله ترکیبات چرب و مغذی، آبرسان ها، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها توجه کنید. همانطور که اشاره شد کرم اصل اساسی در آرایش صورت است و عملا بدون وجود آن نمی توان میکاپی را انجام داد.

این کرمها معمولا برای پوستهای معمولی و خشک مناسب هستند و افرادی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی و پودری استفاده کنند. این محصول ، یک کرم پودر با کیفیت با قیمت منطقی است که معمولا برای پوست های خشک استفاده می شود. این مدل برای پوستهای نرمال و چرب بسیار مناسب است اما برای افرادی که پوست خشک دارند، گزینه مناسبی نیست. میزان آبرسانی این نوع کرم پودر در مقایسه با سایر مدلها بیشتر است و به همین دلیل برای افرادی که پوست خشک دارند، میتواند گزینه مناسبی باشد. به دلیل تنوع پوستی هر فرد باید بر اساس نوع پوست خود کرم پودر خریداری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید