فیلم هندی و معرفی رسانه تخصصی دانلود فیلم هندی

کره با ساخت سریال های بی نظیری مانند بازی مرکب، آقای ملکه، وارثان، دانشکده حقوق، وینچنزو و… خلاصه داستان : راجیو (Rishi کاپور) که فرزند یه خانواده ثروتمند هست با مادرش در خانه اشرافی خود زندگی می کند.هر چند که او عاشق راجینی که یک دختر یتیم بی اصل و نصب است او می خواهد تا با دختری زیبا به نام ویجایا سینگ ازدواج کند که او تنها دختر تاکور آجی سینگ (پریم چوپرا) است ، وقتی ارجیو مادر خود را از قصد ازدواجش با راجینی مطلع میکند …

تحریک احساسات یکی از هنرهای بی بدیل فیلم های هندیست. داستان فیلم هندی زیبای سنگام درباره دو دوست، یکی فقیر با بازی راج کاپور و دیگری ثروتمند با بازی راجندرا کومار (Rajendra Kumar) است که هر دو عاشق رادها با بازی ویجینتی مالا (Vyjayanthimala) دوست دوران کودکی خود هستند. تاکور یک پلیس بازنشسته است که عمر حرفهای خود را صرف مبارزه با خلافکار خطرناکی به نام جبارسینگ کرده است و کینه عمیقی از او به دل دارد.

ملکه یکی از فیلم های برتر هندی است که روایت و داستانی جذاب را به تصویر میکشد و توانسته امتیاز خوبی را نیز در وبسایت معتبر IMDb نیز کسب کند. یکی از رسانه های تخصصی برای دانلود فیلم هندی ناب مووی می باشد. این فیلم بازسازی فیلمی آمریکایی به نام Warrior محصول سال 2011 است و به عنوان یکی از بهترین فیلم های هندی شناخته میشود. داستان درباره مرد بیماری است که تصمیم دارد قبل از مرگ به بهترین شکل زندگی کند و خوشبختی واقعی را احساس کند. جمعیت هندوستان معروف به کشور 72 ملیت اینقد زیاد است که حتی اگر بخواهند از روی زندگی واقعی مردمان همانجا فیلم بسازند میلیون ها ایده پدیدار می شود، کمااینکه بسیاری از فیلم های هندی بر اساس واقعیت ساخته شده اند.

اگر شما نیز طرفدار این دست فیلم ها هستید شایسته است حتی برای اطلاعات عمومی نیز سینمای آن کشور را بخوبی بشناسید. میتوان گفت “فیلم های هندی” تبدیل به یک ترند شده است، سبک های خاص هندی ها در تولید آثار سینمایی همیشه متفاوت از سایر تولیدات سینمای جهان می باشد. از جمله دیگر موارد میتوان به تماشای فیلم هندی دوبله اشاره کرد. حتما نام بالیوود به هندی (बॉलीवुड) Bollywood را بارها شنیده اید. فیلم تحت تعقیب سلمان خان را از این سایت دریافت کنید. داستان فيلم هندي Tubelight یا «لامپ مهتابی» از فیلم های سینمایی هندی درباره دو برادر به نامهای لکسمن با بازی سلمان خان و نارایان با بازی محمد زیشان ایوب (Mohammed Zeeshan Ayyub) است.

دیدگاهتان را بنویسید