فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

اوضاع زندگی آدیتیا (با بازی شاهد کاپور) به هیچ عنوان مساعد نیست. هیچ یک از لینک های دانلود کاربران را به سایتی دیگر ارجاع نداده و شما میتوانید که با زدن به روی دکمه کیفیت مورد نظر خود با سرعت بالا به دانلود بپردازید. حال جمال برای رهایی از این مخمصه و اثبات بیگناهی خود، داستان زندگی پر پیچ و خمش را بازگو کند. فیلم پی کی قطعا یکی از جذابترین و در عین حال بهترین فیلمهای هندی تاریخ سینمای بالیوود است که میتوانیم به آن عنوان برترین فیلم هندی را نیز بدهیم.

این فیلم که یکی از بهترین فیلم های هندی است ماجرای مردم هند در دوره استعمار انگلستان را روایت میکند. مادرش ازدواج مجدد کرده و ناپدریاش مدام وی را تحقیر میکند و نامزدش نیز با مرد دیگری ازدواج کرده است. شاهدا برای اینکه شفا پیدا کند به همراه مادرش به مکانی مذهبی در هند میروند. این صنعت یکی در هند یکی از پرمخاطب ترین ها در جهان است به طوری که میتوان مخاطب فیلم هندی را شبه قاره هند ، خاورمیانه ، آسیا ، افریقا و حتی کشور های غربی دانست. فیلم هندی جذاب داماد عاشق عروس را میبرد از نظر منتقدین و تماشاگران در وبسایت معتبر IMDb نیز توانست رتبه خوب 8.1 را نیز کسب کند و تبدیل به یکی از بهترین فیلمهای هندی شود.

برگزارکنندگان مسابقه و همچنین پلیس به جمال مشکوک شده و او را متهم به تقلب در مسابقه میکنند. سیمران و راج به طور اتفاقی مسافران یک قطار هستند، اما هردو از قطار جا مانده و ناچار میشوند با همراهی یکدیگر خود را به مقصد برسانند. جمال در این مسابقه به عنوان شرکتکننده ثبت نام میکند و با پاسخهای صحیح خود تا مراحل پایانی آن پیش میرود. از آن طرف پیکی به دنبال کنترلش میگردد و در این مسیر با مذاهب مختلف و خداوند آشنا میشود.

اگر علاقمند به تماشای یک فیلم هندی خوب، کمدی و در عین حال عاشقانه هستید توصیه میکنیم فیلم هندی جذاب داماد عاشق عروس را میبرد را حتما تماشا کنید. فیلم «مادامی که زندهام» به واسطه صحنههای عاشقانه و در عین حال اکشنی که دارد به یکی از بهترین فیلم های هندی سالهای اخیر و یکی از فیلم های برتر بالیوود تبدیل شده است. علاوه بر این در یکی از مهمانیهای بزرگ، خانواده دیوداس، مادر پارو را به دلیل شرایط مالی پایینتر از خود مورد تحقیر و تمسخر قرار میدهند. همچنین می توان گفت این عبارت یعنی دانلود فیلم هندی ، یکی از پر سرچ ترین عبارات در دنیای فیلم سریال بوده و هیچگاه از مخاطبان آن کاسته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید