فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

کاربران قادر خواهند بود که با مراجعه به پست مشخص هر فیلم و سریال هندی که قرار است در سال 2022 به انتشار برسند به مشاهده تریلر پرداخته و یا به مطالعه خلاصه داستان آن محتوا بپردازند. داستان فیلم هندی جذاب Brothers یا «برادران» درباره دو برادر ناتنی به نامهای دیوید با بازی آکشی کومار و مونتی با بازی سیدهارث مالهورترا (Sidharth Malhotra) است. به همین دلیل دو جوان پرشور و نترس به نامهای جی و ویرو را استخدام میکند تا آنان به جای او با جبارسینگ مبارزه کنند. اما آنان خبر ندارند که این عشق مسیر پرپیچ خمی را باید طی کند.

داستانی جذاب، عاشقانه و اکشن به همراه بازیگرانی محبوب چون پریتویراج کاپور (Prithviraj Kapoor)، دیلیپ کومار (Dilip Kumar) و مدهوبالا (Madhubala) توانست فیلم سینمایی مغول اعظم را به یک فیلم ماندگار و جزو فیلم های برتر بالیوود تبدیل کند. سپس این سینما در کشور هایی مانند انگلستان و آمریکا مخاطبان بسیاری را پیدا کرد.

روهان پس از جستجوهای فراوان متوجه میشود که راهول اکنون با همسرش آنجلی و خواهرزنش پوجا در لندن زندگی میکند. سالها بعد برادر کوچکتر کالی به صورت اتفاقی با خواهر کوچک میرا آشنا میشود. پدر سیمران قصد دارد تا در آینده نزدیک سیمران را به عقد پسر یکی از دوستان خود به نام کولجیت درآورد به همین دلیل با درخواست سیمران مبنی بر سفر دور اروپای او با دوستانش به عنوان آخرین سفر مجردی، رضایت میدهد. ادامه این درگیریهای آتش خشم و کینه را میان پدر و پسر برافروخته میکند و در نهایت پادشاه آنارکالی را به سیاهچال انداخته و شاهزاده سلیم را نیز از خود میراند.

پدر سلیم که پادشاه وقت است با این وصلت مخالفت میکند و پسر خود را تهدید میکند که اگر از این عشق کور خود دست نکشد او را از سلطنت خلع خواهد کرد. تاکور که اکنون به پایان عمر خود نزدیک شده و آرزویی جز انتقام از جبارسینگ ندارد. قسمت دوم این فیلم از بهترین فیلمهای هندی هم در سال 2017 ساخته شده و در آن فرزند باهوبالی برای انتقام پدرش عموی خود را میکشد و دوباره عدالت را به کشور ماهیشماتی برمیگرداند. بعد از اینکه نامزدش عروسیشان را به هم میزند او تنهایی سفری که قرار بود برای ماه عسلشان بروند را آغاز میکند و به پاریس و آمستردام میرود.

دیدگاهتان را بنویسید