فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

سایت های زیادی فیلم های هندی قدیمی و جدید را منتشر می کنند اما این همه چالش ما نیست، اینکه رسانه ای بصورت تخصصی برای این ترند بکوشد خود باعث مرجع شدن برای فیلم و سریال های هندی است. فیلم تحت تعقیب سلمان خان را از این سایت دریافت کنید. از جمله بازیگرانی که در این کمپانی نقش های برجسته ای دارند میتوان به اشخاصی همچون شاهرخ خان، سلمان خان، عامر خان، آمیتاب باچان، وارون داوان، دیلیپ کومار، آکشی کومار، ریتیک روشن، رنبیر کاپور و رنویر سینگ، جان آبراهام (بازیگران مرد) و کاجول، رانی موکرجی، مادوری دیکشیت، کارینا کاپور، دیپیکا پادوکن، کاترینا کیف، آنوشکا شرما و عالیا بهات (بازیگران زن) اشاره کرد.

سینمای هند در رقابتی تنگاتنگ با سینمای کره است. از آنجا که هند و پاکستان سالها است منازعات سیاسی با هم دارند، ادامه رابطه تایگر و زویا ممکن نبوده و آنان از هم جدا میشوند. به همین دلیل هم کاران در بازداشت دولت چین میماند و باید شکنجههایی طاقتفرسا را تحمل کند. سازندگان این کشور استادانه بیننده را احساساتی میکنند، فیلم های عاشقانه، شخصیت ها، کاراکترها، دیالوگ ها و حتی چشمان بازیگران اصلی جوری پر از احساس و اشک است که ناخودآگاه حس هم دردی در شما فوران می کند.

دانلود فیلم هندی ۲۰۲۱ در کمپانی بالیوود به زبان های هندی، اردو و انگلیسی تولید شده اند. در سال 2001 بالیوود توانست 3.5 میلیارد دلار بلیط بفروشد و رفته رفته بر موفقیت های بیافزاید. توانست سالی موفق رای برای سینمای این کشور رقم بزند و آثار هندی را کمی در سایه خود فرو ببرد.

فیلم هندی جذاب داماد عاشق عروس را میبرد از نظر منتقدین و تماشاگران در وبسایت معتبر IMDb نیز توانست رتبه خوب 8.1 را نیز کسب کند و تبدیل به یکی از بهترین فیلمهای هندی شود. بالیوود با تولیدات انبوه سالانه بالای هزار اثر سینمایی و سریالی خیلی زود توانست نام خود را بر زبان ها آورد. حتما نام بالیوود به هندی (बॉलीवुड) Bollywood را بارها شنیده اید.

دیدگاهتان را بنویسید