فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

آنجو عصبانی میشود و سم را میکشد. در این اردو پسری به نام سم از آنجو به صورت پنهانی بدون اطلاع او در حمام فیلم میگیرد و او را تهدید میکند تا خواسته او را بپذیرد تا فیلم منتشر نشود. سالها بعد و پس از ازدواج راهول و تینا، تینا از دنیا میرود و برای دخترش که نام او را آنجلی گذاشتهاند نامهای به جا گذاشته است. توانا یکی از بهترین فیلمهای هندی سینمای بالیوود است که روایتی جذاب و خاصی را دنبال میکند.

داستان این عنوان از بهترین فیلم های بالیوود از این قرار است که راج و همسرش بوجا زوجی سالخورده و متمول هستند که تا کنون به خوبی و خوشی و با عشق زندگی کردهاند. این فیلم در سایت IMDb یکی از بالاترین امتیازها در بین تمام فیلم های هندی ساخته شده تاکنون را دارد. داستان فيلم هندي Tubelight یا «لامپ مهتابی» از فیلم های سینمایی هندی درباره دو برادر به نامهای لکسمن با بازی سلمان خان و نارایان با بازی محمد زیشان ایوب (Mohammed Zeeshan Ayyub) است. دانلود فیلم هندی دوبله فارسی بدون سانسور به منظور وجود نداشتم حذفیات از دیگر موارد مورد علاقه کاربران علاقه مند به فیلم های هندی بوده است.

به همین دلیل هم همه اهالی، زنان و مردان، باید این نیاز خود را خارج از خانه و در طبیعت برطرف کنند. در ابتدا فیلم های هندی با ورود خود به عرصه فیلم سازی توانسته اند که سرتاسر آسیای جنوبی، خاورمیانه بزرگ، آسیای جنوب شرقی و شوروی سابق را تحت سیطره خویش درآوردند. همین موضوع نیز آن را تبدیل به یکی از فیلم های برتر بالیوود کرده است. فیلم هندی زیبا و جذاب گاهی خوشی گاهی غم پر است از صحنههای عاشقانه و رقصهای جذاب و گروهی هندی با هنرمندی دو تن از بازیگران درجه یک هالیوود یعنی کاجول (Kajol) و کارینا کاپور (Kareena Kapoo).

یک روز آنجو به اردوی دانشآموزی میرود. ویجی روز بعد متوجه ماجرا میشود… گروه امداد و نجات هند برای نجات مسافران اتوبوس وارد عمل میشود. با به وجود آمدن مشکلات بزرگی در زندگی شخصی و عاطفی کایرا، او تا حدودی روحیه خود را از دست میدهد و با چالشهای مختلفی مواجه میشود. داستان درباره مرد بیماری است که تصمیم دارد قبل از مرگ به بهترین شکل زندگی کند و خوشبختی واقعی را احساس کند.

دیدگاهتان را بنویسید