فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

ماهاویر که نقش او را امیر خان (عامر خان) بازی میکند در حالی که هیچوقت نتوانسته به مدال طلا برسد مجبور میشود از کشتی خداحافظی کند. داستان این عنوان از فیلم های برتر بالیوود درباره پسر جوانی به نام پریان است که با کلی امید و آرزو وارد دانشکده حقوق میشود.

اما در این مسیر او با موانع و چالشهای زیادی روبرو میشود. داستان این عنوان از فیلم های سینمایی هندی درباره صاحب یک سینما است که خانوادهاش درگیر یک پرونده جنایی میشوند و باید از آنها محافظت کند. چارلی به دلیل نفرت و دشمنی دیرینهای که با چاران گراور دارد، 8 سال است در حال فکر کردن به نقشه انتفام خود است. این فیلم توانسته که عنوان سومین فیلم پرفروش سینمای هند را به خود اختصاص دهد. همانطور که اشاره کردیم، فیلم های این کشور و در حقیقت بالیوود بسیار بین کاربران ایرانی پرطرفدار می باشد.

حقوق حاصل از پخش موسیقی در فیلم ها به تنهایی رقمی برابر با 4 الی 5 درصد درآمد خالص فیلم در کشور هند را تشکیل میدهد. در حین یک تمرین ساده با هلیکوپتر، آنها در خاک کشور چین سقوط میکنند. دانلود فیلم هندی درود بر بهیم Jai Bhim: این فیلم هندی محصول سال 2021 کشور هندوستان در ژانر های جنایی و درام میباشد. عنوان جذاب بعدی در فهرست فیلم های برتر بالیوود فیلم Taare Zameen Par است که میتواند برترین فیلم هندی درام نام بگیرد. داستان گیرا از یک تحقیق و خانواده ای که تهدید می شود. سایت همراه مووی شامل یک دسته دانلود فیلم هندی جدید و قدیمی بوده که کاربران با وارد شدن به آن میتوانند فیلم های هندی در ژانر های متفاوت را به صورت های دوبله فارسی، زیرنویس فارسی چسبیده و زبان اصلی دانلود کرده و یا به صورت آنلاین تماشا کنند.

هیچ یک از لینک های دانلود کاربران را به سایتی دیگر ارجاع نداده و شما میتوانید که با زدن به روی دکمه کیفیت مورد نظر خود با سرعت بالا به دانلود بپردازید. امکان دانلود فیلم هندی 2022 و 2021 به صورت رایگان و با لینک مستقیم در کیفیت های متفاوت در اختیار کاربران قرار گرفته است. اگر علاقه به فیلم های هندی همراه با سکانسهای زیبای رقص و آواز دارید این اثر به عنوان بهترین فیلم سینمایی هندی میتواند به خوبی شما را راضی نگه دارد. داستان این اثر از بهترین فیلم های سینمایی هندی درباره پسری 8 ساله مبتلا به خوانشپریشی یا دیسلکسیا است.

دیدگاهتان را بنویسید