فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

اگر علاقه به فیلم های هندی همراه با سکانسهای زیبای رقص و آواز دارید این اثر به عنوان بهترین فیلم سینمایی هندی میتواند به خوبی شما را راضی نگه دارد. در این فیلم هندی که میتواند آن را برترین فیلم هندی نامید، صحنههای کمدی، عاشقانه و در عین حال غم انگیزی را در یک روایت داستانی جذاب تماشا خواهید کرد. البته از آنجایی که بسیاری از برخی بازیگران هند نظیر شاهرخ خان طرفداران خودرا دارند، برخی از افراد دوست دارند این فیلم ها را به صورت فیلم هندی با زیرنویس چسبیده تماشا کنند تا لذت بیشتری ببرند. هر قسمت از سریال هندی آرزو ها 45 دقیقه بوده که به صورت های دوبله فارسی و زیرنویس فارسی در دسترس قرار دارند.

جمال ملک پسر فقیر و زاغه نشین شهر بمبئی است که تنها 18 سال سن دارد. این ها تنها برخی از فیلم های برتر صنعت هالیوود می باشد. فیلمنامه قدرتمند، بازیگران حرفهای و کارگردان باسابقه از دلایلیست که باعث شده فیلم پی کی در دل و جان بسیار از طرفداران فیلم هندی قشنگ بنشیند و تبدیل به یکی از فیلم های برتر بالیوود شود.

فیلم هندی میلیونر زاغه نشین یکی از فیلم های برتر بالیوود است که روایت رنجها و سختیهای قشر ضعیف و فقیر هند را به خوبی به تصویر میکشد. در این فهرست فیلم های هندی به فیلم میلیونر زاغه نشین رسیدیم. در قرن بیستم سینمای هند توانست که در کنار هالیوود و سینمای چین به فروش های جهانی دست پیدا کند.

اما آنان خبر ندارند که این عشق مسیر پرپیچ خمی را باید طی کند. شاهدا برای اینکه شفا پیدا کند به همراه مادرش به مکانی مذهبی در هند میروند. پسران آنان ابتدا با اکراه، به حضور والدینشان تن در داده و پس از مدتی با تحریک عروسهای خانواده تصمیم گرفتند تا پدر و مادر خود را از هم جدا کرده و هر کدام برای مدتی به خانه یکی از پسران خود بروند. قسمت دوم این فیلم از بهترین فیلمهای هندی هم در سال 2017 ساخته شده و در آن فرزند باهوبالی برای انتقام پدرش عموی خود را میکشد و دوباره عدالت را به کشور ماهیشماتی برمیگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید