فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

از دیرباز فیلم های ساخت کشور هند در ایران بسیار محبوب بوده است. فیلمنامه قدرتمند، بازیگران حرفهای و کارگردان باسابقه از دلایلیست که باعث شده فیلم پی کی در دل و جان بسیار از طرفداران فیلم هندی قشنگ بنشیند و تبدیل به یکی از فیلم های برتر بالیوود شود. فیلم هندی مغول اعظم نیز یکی دیگر از بهترین فیلم های هندی قدیمی تاثیرگذار در سینمای بالیوود بود.

موسیقی در سینمای هند نیز منبعی دیگر به منظور کسب درآمد میباشد. تنها یک فصل از سریال هندی معرفی شده در دسترس میباشد که شامل 5 قسمت بوده و نسخه های دوبله فارسی و زبان اصلی هر 5 قسمت به روی سایت قرار داده شده است. دانلود فیلم هندی 2021 دوبله فارسی که در سایت همراه مووی امکان پذیر میباشد به صورت رایگان بوده و کاربران میتوانند که با لینک مستقیم به دانلود بپردازند. Tribhanga: Tedhi Medhi Crazy 2021 ساخت 2021 هند با زبان هندی و موضوعی خانوادگی و درام است.

سینمای هند در رقابتی تنگاتنگ با سینمای کره است. روهان به بهانه تحصیل در لندن عازم انگلستان شده و در کالجی که پوجا خواهر آنجلی در آن مشغول به تحصیل است ثبت نام میکند. خلاصه داستان : راجیو (Rishi کاپور) که فرزند یه خانواده ثروتمند هست با مادرش در خانه اشرافی خود زندگی می کند.هر چند که او عاشق راجینی که یک دختر یتیم بی اصل و نصب است او می خواهد تا با دختری زیبا به نام ویجایا سینگ ازدواج کند که او تنها دختر تاکور آجی سینگ (پریم چوپرا) است ، وقتی ارجیو مادر خود را از قصد ازدواجش با راجینی مطلع میکند …

در ادامه بهترین فیلمهای هندی و فیلم های برتر بالیوود را معرفی میکنیم. حتما نام بالیوود به هندی (बॉलीवुड) Bollywood را بارها شنیده اید. فیلم سعادت قطعا یکی از فیلم های قدیمی هندی ماندگار سینمای بالیوود و بهترین فیلمهای هندی است. دانلود سریال هندی آرزو ها Aspirants 2021: این سریال به صورت تک ژانر و در ژانر درام تولید شده است. در هر سنی باشید چنان احساسی خواهید شد که بغض و گریه همراه شما خواهد بود. سازندگان این کشور استادانه بیننده را احساساتی میکنند، فیلم های عاشقانه، شخصیت ها، کاراکترها، دیالوگ ها و حتی چشمان بازیگران اصلی جوری پر از احساس و اشک است که ناخودآگاه حس هم دردی در شما فوران می کند.

دیدگاهتان را بنویسید