فیلم های هندی برتر جهان کدامها هستند؟

ویجی روز بعد متوجه ماجرا میشود… یک روز آنجو به اردوی دانشآموزی میرود. یک زوج آمریکایی به میمی پیشنهاد دو میلیون روپیه میدهند و در عوض از اون میخواهند تا بصورت رحم اون بچه دار بشند (اجاره ی رحم) ، اما این زوج بعد از باردار شدن میمی نظرشان عوض میشود؛ حالا میمی که مجرد هم هست مانده با یک بچه ی تو شکم در جامعه ی متعصب هند …

سالها بعد وکیلی تازهکار پرونده ویر را قبول کرده و قصد دارد بیگناهی او را اثبات کرده و ویر و زارا را به یکدیگر برساند. در معرفی فیلم هندی ویر و زارا ابتدا به داستان آن میپردازیم. از دیگر محتوا هایی که سایت همراه مووی در اختیار کاربران قرار داده است میتوان به دانلود سریال هندی دوبله فارسی 2021 اشاره کرد. توصیه میکنیم اسم فیلم هندی ملکه را حتما در لیست فیلمهای منتخب خود برای تماشا قرار دهید. بعد از اینکه نامزدش عروسیشان را به هم میزند او تنهایی سفری که قرار بود برای ماه عسلشان بروند را آغاز میکند و به پاریس و آمستردام میرود.

پدر سلیم که پادشاه وقت است با این وصلت مخالفت میکند و پسر خود را تهدید میکند که اگر از این عشق کور خود دست نکشد او را از سلطنت خلع خواهد کرد. ادامه این درگیریهای آتش خشم و کینه را میان پدر و پسر برافروخته میکند و در نهایت پادشاه آنارکالی را به سیاهچال انداخته و شاهزاده سلیم را نیز از خود میراند. ودها به صورت داوطلبانه خودش را تسلیم میکند و سه داستان برای ویکرام تعریف میکند. فیلم هندی شعله، یکی از خاطره انگیزترین فیلم های هندی قدیمی برای نسلهای دهه 40 و 50 محسوب میشود و البته با بازپخشهای چندین باره خود توانسته مخاطبان جدیدتری را نیز با خود همراه کند.

شعله از نظر مخاطبان ایرانی از برترین فیلم های هندی سینمای بالیوود و به نوعی برترین فیلم هندی محسوب میشود. داستان فيلم هندي ملکه از فیلم های برتر بالیوود درباره رانی با بازی کانگانا رانوت (Kangana Ranaut) یک دختر با اعتماد به نفس هندی است. داستان فیلم هندی دید ظاهری درباره مردی به نام ویجی سالگونکار (با بازی اجی دیوگن) که سواد ندارد یک دختر بیسرپرست به نام آنجو را پیدا میکند و او را به فرزندی قبول میکند.

دیدگاهتان را بنویسید