عکس یاس نوروزی در آوای باران

در این همایش مباحثی پیرامون رپ و آسیبهای رپ جهانی مطرح شد، و یاس در سخنانی گفت «روایت وی از رپ فارسی نه تنها یکی از آسیبهای اجتماعی نیست بلکه با کمی دقت و بلند نظری میتواند به عنوان یه سبک از موسیقی در ایران بسیار مفید باشد.» وی به تازگی با تک ناین، بزرگترین رپ کن مستقل آمریکا نیز همکاری کردهاست که نام این اثر صدای اتحاد (Sound Of Unity) است و در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ در ساعت ۹:۳۰ منتشر شد. عکس. بیوگرافی و خلاصه داستان « آوای باران » عنوان سریال تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی سیدمحمد هاشمی اصل محصول سال 1392 شبکه سه سیما است.

می گوید دوست دارم وقتی بزرگ شدم هم بازیگر و هم شروع از 6 سالگیسال 1391 از طریق دوست مادر خود که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری (کارگردان) معرفی شد تا اینکه بعد از تست در فیلم «عملیات مهدکودک» بازی کرد او دورود به تلویزیونسال 1392 که هفت ساله بود با سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در نقش پریا مشتاق وارد قاب تلویزیون شد و با این سریال به شهرت رسید در این مجمدریافت دیپلم افتخارخانم نوروزی سال 1394 وقتی تنها 9 سال داشت در فیلم «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت بازی کرد در این فیلم بهزاد فراهانی .

بیوگرافی یاس نوروزی از شروع بازیگری تا شهرت با عکس. یاس خواننده , سال شروع فعالیت یاس یاسر بختیاری از خوانندگان موسیقی رپ فارسی است وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت 11 شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت.

وی با شرکت در تورهای مختلف دانشجویی عازم آمریکا شد و به هنرمندی مبدل شد که موسیقی رپ فارسی را توسعه داده است. او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

دیدگاهتان را بنویسید