روانشناسی رنگ چیست و دانستن آن چه کمکی به ما می کند؟

مهم نیست که مشغول چه کاری هستید و در چه زمینهای فعالیت دارید، مهم این است که درک کنید با استفاده از رنگها میتوانید توجه انسانها را جلب کنید، آنها را متقاعد کنید و حس خود را به آنها منتقل کنید. صورتی به شفقت، گرما، امید و درک مربوط میشود، بنابراین بسیاری از موسسات خیریه تصمیم میگیرند که از آن به عنوان یکی از اجزای اصلی برنامه بازاریابی خود استفاده کنند. رنگ جفت باید روشنتر یا روشن تر از اصلی باشد ، بنابراین کنتراست مشاهده خواهد شد ، اما بهتر است که خلوص تن در پالت در همان سطح باقی بماند.

بنابراین ، برای آن دسته از زوج هایی که در اعتماد به یکدیگر مشکل دارند ، مفید خواهد بود. طرفداران این رنگ ، پالایش ، کمال را دوست دارند. خانمهایی که پوست هلو و پوست تیره دارند ، از رنگ غنی فوشیا استفاده می کنند. رژ لب صورتی شفاف را می توان جهانی در نظر گرفت: مناسب خانمها با هر سایه ای از پوست و مو است. به عنوان مثال ، “خاکستر صورتی” یا رنگ یک گل رز قدیمی. برای خانم های مجرد خوب است که جواهرات ساخته شده از سنگ های صورتی (مثلاً گل رز) را بپوشند. رنگ صورتی به سایه های گرم اشاره دارد ، به این معنی که تمام خواص آنها را دارد.

برای این منظور میتوان از رنگ زرد به مقدار کم استفاده کرد. صورتی خوشحال می شود ، اشتیاق را تسکین می دهد و به بهترین ها امید می دهد. مو بور و استایل های زیبا و موی جوان منصفانه استفاده از صورتی و سالمون را به آرامی توصیه می کنند. به همین دلیل اگه به دنبال رژیم لاغری هستین از این رنگ تو آشپزخونه یا سالن غذاخوری استفاده کنین. این با سیاه و سفید ، خاکستری ، سفید به خوبی پیش می رود.

شما آرام و بااعتماد به نفس هستید بنابراین نیازی به لباسهایی که بیش از حد به چشم میآید و خودنمایی میکند، ندارید. این لباس حس کنترل را القا میکند و با ست کردن با رنگی که جسورانهتر و پویاتر است، یک تضاد خوب ایجاد میکند که باعث جلوه بیشتر این رنگ میشود.

دیدگاهتان را بنویسید