روانشناسی رنگ ها ( قرمز، سبز، آبی، زرد، صورتی، مشکی، سفید و بنفش)

چرا آمار فوتیها در مواجهه با اومیکرون چند صد نفری شد؟ چرا واکسن آسترازنکا کم است؟ قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا چه غذایی بخوریم؟ روز پدر امسال چه روزیه ؟ درباره معنای زندگی اثر ویل دورانت چه می دانید؟ این رنگ با رنگ های روشن تر از خود مثل سفید نقره ای و فیروزه ای کامل می شود..

رنگ سبز می تواند باعث دید بهتر شود و به همین دلیل است که بسیاری از کارخانه های دیوار های خود را به رنگ سبز در می آورند. رنگ صورتی در خاطر بسیاری از افراد و در مکانهای مختلف تداعیکننده حالتها و نمادی گوناگونی است. هر وقت با هر چیز صورتی مورد علاقه خود مواجه می شوم، نمی توانم زیبایی ذاتی آن را تحسین نکنم. طیف رنگ آبی بعنوان رنگ جدید برای دکوراسیون سال 2020 بیشترین استفاده در طراحی داخلی منازل جدید را به خود اختصاص داده است. روح کودک را جلا میدهد و باعث طراوت و شادابی و درس خواندن بچه میشود.

همچنین گفته میشود که تنها ۹۰ ثانیه طول می کشد تا بازدید کننده درباره سایت شما قضاوت کند، که ۶۲ تا ۹۰ درصد این قضاوت به رنگ سایت مربوط است. مراقبت: حساسیت و مراقبت دوست داشتنی از انرژی مربوط به انرژیهای زنانه و بصری صورتی است. آدمایی که رنگ صورتی رو دوست دارن به همه عشق می ورزن و نسبت به بقیه آدما احساس مسئولیت دارن.

صورتی به عنوان ترکیبی از ارغوانی (فوق العاده هوشیاری زنانه) با رنگ سفید (عشق مادرانه) در کل تولد می یابد (یا تولد دوباره). صورتی رنگ عشق بی قید و شرط و پرورش دادن است. سایه های روشن صورتی (به عنوان مثال ، رنگ پوره ترسیده) نیز برای آرامش مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید