روانشناسی رنگ صورتی و اثرات سنگ های صورتی – سنگچین

صورتی یکی از محبوب ترین رنگ های رژ لب است. از آنجایی که صورتی رنگ چاکرای قلب بوده و فعالیت این چاکرا را تحریک میکند، با افزایش نیروی عشق و شفقت در فرد موجب تقویت نیروی بخشش شده و نفرت و کینه و انسدادهای عاطفی را برطرف میکند. همچنین استفاده از طوسی یا خاکستری هم در کنار این رنگ باعث می شود که نارنجی کمی متعادلتر به نظر برسد. بوت شدن صورتی به سبک مدرن (مینیسک ، تاپس) می تواند مبتذل به نظر برسد. در سبک روزمره و جشن استفاده از انواع روشن و صورتی مجاز است. رنگ صورتی ، که منفعلانه ترین کل طیف رنگی است ، نمادی از حساسیت ، محبت و عشق است.

دختران مسن ، به طور معمول ، رنگهای روشن تری را دوست دارند و می توانند خودشان تصمیم بگیرند که در کدام طرح رنگی اتاقهایشان را ببینند. برخلاف کلیشه گسترده ، رنگ صورتی نه تنها برای دختران کوچک و دختران جوان مناسب است. با این حال ، سبک شناسان به یاد می آورند که صورتی بیشتر به سبک رمانتیک ، یکپارچهسازی با سیستمعامل یا بوو مناسب است. پالت هایی با همان اشباع و سبک بودن ارزش بیشتری دارند. در یک سبک تجاری بهتر است از سایه های نرم و گرد و غبار صورتی استفاده کنید.

نارنجی را با این استایل تجربه کنید: نارنجی را با رنگهای خاکی و طبیعی ست کنید یا برای ایجاد کنتراست آن را با لاجوردی بپوشید. بنابراین انتخاب این رنگ برای اتاق خواب یا پرده آن نمی.. هنگام طراحی اتاق خواب ، به سایه های مرجانی یا ماهی قزل آلا توجه کنید. همچنین میتوانید رنگ نارنجی را در کنار آبی استفاده کنید. کارشناسان هنگام تهیه طرح آشپزخانه توصیه می کنند که به رنگ فوکسیا یا رنگ گل سرخ پارساس توجه کنید. مو بور و استایل های زیبا و موی جوان منصفانه استفاده از صورتی و سالمون را به آرامی توصیه می کنند.

خانمهایی که پوست هلو و پوست تیره دارند ، از رنگ غنی فوشیا استفاده می کنند. مثلاً هنگامی که از این رنگ در زندانها استفاده شد، زندانیان پس از عادت کردن به آن، حتی نا آرامتر از قبل شدند. این رنگ آزاد می شود ، بازیگویی را به تصویر می افزاید.

دیدگاهتان را بنویسید