روانشناسی رنگ صورتی – ساعت24

در برخی مواقع از ترکیب رنگ صورتی در دکوراسیون با بنقش برای یک پذیرایی کامل روشن و رنگارنگ استفاده میشود. این انتخاب اغلب در رنگ مبلمان، رنگ دیوار، سقف و یا کف و پردههای پذیرایی اعمال میشود. انتخاب رنگهای جان دار تر صورتی مثل صورتی چرک و یا صورتی مایل به سرخابی برای کوراسیون و رنگ دیوار منزل از دیگر موارد کاربردی رنگ صورتی در دکوراسیون به پیشنهاد افراد متخصص در زمینه طراحی داخلی است. صورتی یه رنگ مثبت الهام بخش با احساسات گرم و آرامش بخشه و حسی به افراد دست میده که همه چی خوب میشه. خیلیها با در معرض قرار گرفتن رنگ صورتی تمام احساس نگرانی و استرس از آنها دور میشود و تمام نگرانیها در آنها سرکوب میشود.

دور و بر شما پر است از افرادی که شور و شوق آموختن دارند. نظرات خود را از طریق بخش “ارسال نظر” در پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید تا ما آن را با سایر کاربران ستاره به اشتراک بگذاریم. وقتي شخصي ناراحت و عصباني باشد ، رنگ صورتي به او پيام ميدهد كه آرام باش تا مسائل مسير طبيعي خود را طي كند. دوات آنلاین-روانشناسی رنگها یک بحث کاملا علمی است و تاکنون تحقیقات متعدد ثابت کرده است هر رنگ تاثیر خودش را بر روح و روان ما میگذارد و از طرفی رنگ مورد علاقه هر فردی تا حد زیادی به شخصیت او بستگی دارد.

رنگ صورتی در دوزهای کم، افراد را آرام میکند اما اگر بیش از حد از آن استفاده شود میتواند منجر به تحریک و القای احساس ضعف به خصوص در مردان شود. شما آرام و بااعتماد به نفس هستید بنابراین نیازی به لباسهایی که بیش از حد به چشم میآید و خودنمایی میکند، ندارید.

•رنگ سیاه در بسیاری از فرهنگها برای مراسم سوگواری مورد استفاده قرار میگیرد. در قرن های گذشته در اروپا از رنگ صورتی برای نوزادان پسر و از رنگ آبی برای نوزادان دختر استفاده می شد. در این رنگ می توان آثار عشق و محبت بی پایان را مشاهده کرد. عشق بیقید و شرط: صورتی هم به عشق بیقید و شرط و هم به عشق رمانتیک مربوط میشود. بیشتر با عاشقانه و عشق همراه است، جنبه حساستری دارد. صورتی رنگ لطافت، عشق، احساسات رماتیك و عاشقانه است.

دیدگاهتان را بنویسید