روانشناسی رنگ صورتی در طراحی سایت ، گرافیک ، محصول و دکور منازل و آشپزخانه

طیف رنگ صورتی برای اتاق خواب بر اساس نوع آن متفاوت است. اما رنگ صورتی برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه میتواند یک صورتی کم رنگ یا صورتی صدفی با طلایی و کرم باشد.یک نمونه اتاق خواب خاص با استفاده از رنگ صورتی در تصویر زیر قابل مشاهده است. شما شخصیت پیچیدهای دارید که گاهی هم جدی میشود اما هیچکدام از این ویژگیها نمیتوانند مانع خلاقیت شما شوند. در حالی که اثر آرامشبخش صورتی ثابت شده است اما محققان روانشناسی رنگ دریافتهاند که این اثر تنها در هنگام مواجهه اولیه با رنگ رخ میدهد. نابالغ: صورتی رنگ دختر جوان شیرین است، قبل از اینکه تجارب زندگی تسخیر شود.

یکی دیگر از دلایلی که من رنگ صورتی را دوست دارم این است که همه کاره است. یکی از ارزانترین و سادهترین راههای عملی کردن این احساسات. صورتی ملایم رنگی آرام، گرم و زنانه است و در واقع یکی از آرامبخشترین رنگهای موجود در طبیعت است. با این حال، قرمز تند و بیش از حد پررنگ است، در حالی که صورتی ملایم و زنانه است… همونطور که گفتم مطالعات نشون داده که اگه از رنگ صورتی استفاده کنین می تونه باعث آرامش اعصاب و استرس بشه، خشم و عصبانیت رو هم از بین میبره. برخی از سایه های صورتی کم رنگ آرامش بخش توصیف می شوند، در حالی که سایه های بسیار روشن و پر جنب و جوش می توانند تحریک کننده یا حتی تشدید کننده باشند.

شخصیت افرادی که به صورتی علاقه ندارند چگونه است؟ “به نظر می رسد واقعاً نشان دهنده تک تک دختران کوچک روی کره زمین (طبق تلویزیون) است که تأثیر بسیار عمیقی روی بچه ها دارد. صورتی بسیار ملایم؛ نماد شیرینی، معصومیت کودکانه و احساسات پیچیده است. صورتی بسیار محرک و پرانرژی است. عشق بدون قید و شرط : صورتی نماد عشق و عاشقی بدون قید و شرط است.

•رنگ صورتی، در واقع همان رنگ قرمز کم رنگ است و معمولاً نشانگر عشق است. در برخی از پاسخهای زیر که خوانندگان طی سالها به اشتراک گذاشتهاند، میتوانید متوجه شوید که دیگران چگونه به رنگ صورتی واکنش نشان میدهند. از نظر رابطه رنگ لباس و روانشناسی شخصیت عاشقان لباسهای صورتی افرادی عاشقپیشه، خوشبین و عادل هستند. عاشق رژ لب، لباس یا تاپ صورتی هستم که در تضاد با مشکی استفاده می شود. در قرن های گذشته در اروپا از رنگ صورتی برای نوزادان پسر و از رنگ آبی برای نوزادان دختر استفاده می شد.

دیدگاهتان را بنویسید