روانشناسی رنگ صورتی – دریای شرق

رنگ به بدن کمک می کند تا استحکام خود را به دست آورد و روابط دوست داشتنی ملایم تر خواهد بود. معنای آن میتواند تا حد زیادی به فرهنگ و زمینهای که در آن ارائه میشود بستگی داشته باشد. 4 مرد در یک اتاق تحت تسلط صورتی احساس اعتماد به نفس نمی کنند.هنگام تزئین هر اتاق (به استثنای اتاق خواب ، که عملاً اتاق زن محسوب می شود) ، مدت زمانی را که مردان در آن می مانند ، تجزیه و تحلیل کنید تا تحریک پذیری آنها به وجود نیاید: آنها دوست ندارند از جای خود احساس کنند. 2 اتاق این دختر نوجوان را با این سایه ها تزئین کنید.

اگرچه این ترکیب رنگی جسورانه مناسب همه نیست، اما در صورت اجرای صحیح، فضایی پرانرژی را ایجاد میکند. اگرچه عبارت “نگاهی به عینکهای صورتی” بیانی از تأثیر منفی دارد ، اما ممکن است هر یک از ما گاه به گاه احساس کنیم که زنده هستیم ، آنها را بپوشاند. •رنگ سفید میتواند در انسان احساس فضای بیشتر به وجود آورد. مطالعات نشان داده که رنگ صورتی می تواند باعث آرامش اعصاب شده و استرس، خشم و عصبانیت را از بین ببرد.متاسفانه استفاده ی بیش از حد از رنگ صورتی می تواند باعث احساس حماقت و بی مسولیتی در انجام کار ها شود.

رنگ سبز تیره (رنگ برگ گیاه) برای اتاق خواب: تحقیقات متعدد روانشناختی نشان دادهاند که این رنگ به دلیل تداعی حس طبیعت باعث کاهش استرس و عصبانیت میشود.. بنفش قرمز نشان می دهد که فرد نمی خواهد “بردگی” را تشخیص دهد، همه چیزهایی را که نیاز دارد، با دقت و با ظرافت انجام می دهد. رنگ بنفش از دیرباز به عنوان رنگ درباری و سلطنتی استفاده می شده و از این رو همچنان یادآور ثروت و قدرت است.

در صورتی که در کسب و کار، وبسایت یا محتوای خود از رنگ نارنجی استفاده کنید، حس ارزشمندی را به مخاطب خودتان منتقل میکنید. شخصیت گرم و پذیرایی دارید که دیگران را به سادگی جذب میکند. نکته مهمی که در این زمینه باید به آن توجه کرد این است که رنگهای سرد همیشه در پسزمینه قرار میگیرند و هر چیزی که میخواهید به چشم مخاطب بیاید و مورد توجه او قرار گیرد باید رنگ گرم داشته باشد. به افراد افسرده و غمگین توصیه میشود که صورتیهای پررنگ و شاد را به محیط زندگیشان راه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید