روانشناسی رنگها: شناخت ویژگیهای رنگ ها برای طراحی دکوراسیون و لباس

صورت با عشق و درک بی قید و شرط پیوند خورده است. شما عاشق حرفه ای هستید که سخاوتمندانه و حساس به نیازهای دیگران است. شما همچنین نیازهای دیگران را در اولویت قرار می دهید و نیازهای خود را فدای مراقبت از دیگران می کنید. انتخاب صالح سایه و بافت مواد دکوراسیون برای ثبت نام از فضای زندگی می توان از نظر بصری سقف را بالا یا پایین آورد ، دیوار را جابجا کرد یا فضا را باریک کرد – اتاق خواب در عکس های صورتی صورتی. زندانیان خشن و پرخاشگر با اقامت در اتاق های صورتی آرام می شدند، اما در درازمدت می توان این اثر را معکوس کرد.

در این رنگ قرمز شور و قوی است، خلوص سفیدی، باز بودن و کامل بودن را نرم می کند. او دوست ندارد همیشه مورد توجه قرار بگیرد، فقط دوست دارد از او تشکر کند. استفاده مداوم و انحصاری از رنگ صورتی اغلب می تواند منجر به نابالغ شدن شما و کنار گذاشتن مسئولیت های بزرگسالان شود. از دید برخی دیگر صورتی نشان دهنده جوانی و معصومیت و صورتی گرم نشانه کسانی است که سعی می کنند یک فرد مستقل باشد. صورتی ترکیبی از قرمز و سفید است که شامل نیاز به عمل قرمز است که به دستیابی به پتانسیل موفقیت و بینش سفید کمک می کند.

رنگ به بدن کمک می کند تا قدرت را بازیابی کند و رابطه عشقی لطیف تر خواهد بود. 5 لازم نیست دفاتر را با این رنگ ها طراحی کنید (حتی اگر یک تیم زن در آنها کار کند).این امر منجر به یک رفتار ناعادلانه کارمندان ، حواس پرت مکرر به فروشگاه محصولات عطر ، بحث درباره جدیدترین شایعات خواهد شد. رنگها در طراحی بسته بندی خوراکیها، طراحی لوگو و همچنین طراحی سایت نقش بسیار مهمی دارند. مطالعات نشان داده است که قرار گرفتن در معرض مقادیر زیاد رنگ صورتی باعث آرامش اعصاب می شود و همچنین باعث ضعف جسمانی می شود.

آنها همچنین سنگهای درو و برداشت هستند که قدرت فصل را برای پاداش تلاش هایمان جهت برداشت محصول فراهم می کنند. بوت شدن صورتی به سبک مدرن (مینیسک ، تاپس) می تواند مبتذل به نظر برسد. سایه های برنزه سبک تر – شن ، بژ ، قهوه یا کاکائو نیز در اینجا مناسب هستند. صورتی با رنگ های تیره دیگر مانند آبی تیره، سبز تیره، مشکی یا خاکستری ترکیب می شود. خاکستری یا دودی: در تفسیر رنگ در نقاشی کودکان این رنگ یک رنگ خنثی است و چیزی را در سطح عمل یا احساس بیان نمی­ کند.

دیدگاهتان را بنویسید