روانشناسی رنگها در طراحی وبسایت – پونه مدیا

همونطور که گفتم مطالعات نشون داده که اگه از رنگ صورتی استفاده کنین می تونه باعث آرامش اعصاب و استرس بشه، خشم و عصبانیت رو هم از بین میبره. مطالعات نشان داده است که قرار گرفتن در معرض مقادیر زیاد رنگ صورتی باعث آرامش اعصاب می شود و همچنین باعث ضعف جسمانی می شود. سنگهای قرمز رنگ تیره کریستال هایی بسیار سخت، انرژی بادوام و اشتیاقی آرام هستند.

نفوذ پرتوهای قرمز تیره دارای طیف وسیعی از کاربردهای مختلف هستند. طیف رنگ صورتی برای اتاق خواب بر اساس نوع آن متفاوت است. تاثیر رنگهای تیره در اتاق خواب از نظر روانشناسیتاثیر رنگهای روشن اتاق خواب از لحاظ روانشناسیرنگهای گرم از لحاظ روانشناسی برای اتاق خوابتاثیر رنگهای سرد در اتاق خواب از نظر روانشناسیبا انتخاب رنگهای طیف تیره که امروزه به آن دارک مُد (Dark mode) نیز گفته میشود. 5 لازم نیست دفاتر را با این رنگ ها طراحی کنید (حتی اگر یک تیم زن در آنها کار کند).این امر منجر به یک رفتار ناعادلانه کارمندان ، حواس پرت مکرر به فروشگاه محصولات عطر ، بحث درباره جدیدترین شایعات خواهد شد.

در زیر با روانشناسی رنگ صورتی بیشتر آشنا خواهید شد. به عنوان مثال مطالعات نشان میدهد که اگر یک برند لوکس و مطرح فروش طلا از رنگ صورتی در تبلیغات، لوگو و سایت خود استفاده کند، ممکن است مشتری تصور کند که محصولاتی که آن برند به بازار عرضه میکند، تقلبی و جعلی هستند. رنگ سبز برای اتاق خواب کودک.

البته وقتی یک دختر همه چیز صورتی دارد ، تعجب نکنید که چرا یک اتاق خواب صورتی در عکس وجود دارد. یک لباس سبز معمولا تاثیر تسکین دهنده و آرامش بخشی دارد و گزینه خوبی برای استفاده در اتاق خواب یا نشیمن خانه است. در ادامه قصد داریم به طور کامل به روانشناسی رنگ صورتی بپردازیم و اطلاعات جذابی را درباره این رنگ در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید. کاربرد رنگ صورتی برای دکوراسیون یک سبک خاص و شاد را به منزل میبخشد. صورتی ترکیبی از قرمز و سفید است که شامل نیاز به عمل قرمز است که به دستیابی به پتانسیل موفقیت و بینش سفید کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید