رنگ صورتی نماد چیست؟

صورتی رز، گل بهی، صورتی چرک، صورتی پررنگ و صورتی جیغ طیف های مختلف رنگ صورتی هستن. با این حال ، هم اکنون نیز می توانید از زیبایی طیف گسترده ای از انواع تزئینی این فرهنگ کاملاً لذت ببرید. واقعیت این است که اسکاندیناوی ها افسانه زیبایی دارند که رنگ یاس بنفش محصول رنگین کمان و خورشید است. رنگ صورتی چرک برای دکوراسیون آشپزخانه برای جداسازی یک قسمت مثل کانتر از دیگر قسمتهای آشپزخانه مناسب است. این علم میگوید رنگ صورتی برای بینندگان خود آرامش به ارمغان میآورد. انتخاب کاشی و سرامیک به رنگ صورتی برای فضای سرویس بهداشتی نیز یک طراحی مناسب را در فضا بوجود میآورد.

برای یه انتخاب ملایم تر میتونین از کابینت های صورتی ملایم استفاده کنین. من فکر می کنم پینک گرم مظهر است که من سعی می کنم به عنوان شخص: پر از زندگی و شخصیت من واقعا به سمت این رنگ گرانش تا زمانی که نوجوانان دیر شدم؛ همانطور که من در ابتدا عاشق قرمز بودم، اما قرمز به سختی و بیش از اندازه جسورانه در می آید، در حالی که صورتی به نظر می رسد که ملایم و زنانه است. روانشناسی رنگ صورتی صورتی رنگ قرمز روشن است و معمولاً با عشق و عاشقی در ارتباط است.

ترکیبی از قرمز و سفید ، صورتی نیاز به قرمز دارد و به آن برای رسیدن به پتانسیل موفقیت و بینش ارائه شده توسط سفید کمک می کند. تلفیقی از رنگ سفید خنثی و قرمز پرشور ، سکسی و پرانرژی است. خوب ، پس – همه چیز به اختیار شما است.

پینک باعث می شود که من به گل های بهار و همه چیز تازه و جدید فکر کنم. بسیاری از مردم فورا رنگ را با همه چیزهای زنانه و دخترانه مرتبط می کنند. آنها دوست دارند با چیزهای زیبا و زیبا تزئین شوند. افرادی که رنگ را به خاطرات دلپذیر پیوند می دهند احتمالا رنگ آن را دوست داشتنی و لذت بخش پیدا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید