رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی منزل

آزمایشها و مطالعات پزشکی که روی افراد مختلف انجام شده به خوبی نشان میدهد که رنگها میتوانند روی بدن انسان و عملکرد او تأثیر بگذارند. کودکان همیشه سرهای بزرگ ترسیم می کنند ولی اگر سر زیاد بزرگ باشد، نشانگر آن است که کودک افکار پیچیده ای دارد. اگر کودک در میان گروه و یا در دایره ای کشیده شده باشد، معانی مختلفی پیدا می کند. پیکرهای صاف و خشک معمولاً توسط کوچکترها یا بچه های خجالتی و پرخاشگر که برای ارتباط با دیگران با مشکل روبرو می شوند، کشیده می شود. کودک خودش نمی داند که تمایلات و ترسهایش را بدین وسیله بیرون می ریزد، ولی او درست مانند مواقعی که بازی می کند، با تصور موقعیت های تعارضی خود، در واقع مشکل خود را از فشار درونی و عاطفی آزاد می کند.

زمانی که کودک این نوع نقاشی را می کشد، خواهی نخواهی موقعیت واقعی خود و نیز ارتباط خود با دیگران را در گروه مشخص می کند. اگر مردی به رنگ صورتی علاقه مند باشد در روان شناسی رنگ صورتی این فرد را فردی احساسی می دانند که از عواطف خاص خود برخوردار است. شاد بودن و داشتن نشاط در این افراد به خوبی دیده می شود و آنها در ارتباط با دیگران نیز سعی می کنند این شادی را منتقل کنند تا احساسی مثبت را به اطرافیان خود القا دهند.

نشان دادن حرکت در نقاشی معرف تقویت هوش کودک است، ولی نقاشی هایی که در آن پیکر انسان نمایانده می شود، دارای معنی عاطفی نیز هست و امنیت و سازگاری اجتماعی کودکان را نشان می دهد. بالا تنه : اگر باریک و لاغر کشیده شود مشخص کننده این است که کودک از اندام خود ناراضی است و یا از چاق شدن و بزرگ شدن می ترسد، در مواردی دیگر، بالاتنه لاغر ممکن است نشان دهنده ضعف جسمانی واقعی باشد. روانشناسی رنگها، میتواند در معرفی برند شما نقش به سزایی داشته باشد یا در سایت، کاربران را تشویق به خرید، و تعامل کنند.

زیبایی چشمگیر انواع رنگ صورتی در کنار رنگ خنثی و مات طوسی چند برابر شده و استایل جدیدی را به فضای منزل میبخشد. سایه های روشن این رنگ برای دکوراسیون اتاق مناسب است ، جایی که ایجاد فضای صمیمی مهم است. به هر حال، این زن است که دارای ماهیت ظریف تری از احساسات است که بسیار بهتر از مردان می تواند لبه های خشن را در هر موقعیت درگیری صاف کند. کدام رنگ حال شما را عوض میکند؟ برای تشویق کودکان به این نوع نقاشی می توان به آنها گفت به همبازی هایی که دوست داری با آنها بازی کنی فکر کن و شکل همه را در حال بازی کردن بکش.

دیدگاهتان را بنویسید