رنگها درباره شخصیت شما چه میگویند

سعی کنید این رنگ را با رنگهای متضاد کمی خنثی کنید. زرد. این رنگ می تواند هیجانات شما را تحت تاثیر قرار دهد و میزان انرژی شما را تقویت کند. شما میتوانید اطرافیانتان را شاد کنید و همیشه یک جو مهیج و پرانرژی در اطرافتان جریان داشته باشد. با وجودی که رنگ زرد به عنوان یک رنگ شاد شناخته میشود اما بیشتر مردم در اتاقهای زرد رنگ، هیجانشان را از دست میدهند و بچه ها نیز در اتاقهای زرد رنگ بیشتر گریه میکنند. بنابراین توصیه میشود که در روزهای کاری از این رنگ به عنوان منبع الهامتان استفاده کنید.

من تا اواخر نوجوانی به این رنگ علاقهای نداشتم؛ زیرا در ابتدا عاشق قرمز بودم. این همچنین توضیح می دهد که چرا هر اسباب بازی، عروسک یا لباسی که خواهر کوچک من دارد… در حالی که اثر آرامشبخش صورتی نشان داده شده است، محققان روانشناسی رنگ دریافتهاند که این اثر تنها در هنگام مواجهه اولیه با رنگ رخ میدهد. روانشناسی رنگ زرد میگوید که علاقه به این رنگ نشان دهنده این است که شما شخصیتی پرجنب و جوش و خونگرم دارید و انرژی شما حد و مرزی ندارد. این رنگ، نماد مثبت اندیشی و برونگرایی است و برای نشان دادن خلاقیت، گرما و شادی یک گزینه عالی به حساب میآید.

پوشیدن لباس زرد نشان میدهد که شما یک زن فعال، خلاق و مهیج هستید. همچنین شما کسی هستید که شخصیت پرتلاطمی داشته و میتواند یک لحظه آرام باشد و لحظه دیگر پرهیاهو و عصبانی. را آرام میکند. مطالعات تایید کرده اند که قرار گرفتن در معرض مقدار زیادی صورتی، در مدتی مشخص اعصاب را آرام و همچنین ضعف فیزیکی ایجاد میکند.

•رنگ نارنجی، ترکیب زرد و قرمز است و به عنوان یک رنگ انرژیزا در نظر گرفته میشود. لازم به یادآوری است که تاثیرات رنگی به شدت تحت تأثیر تجربیات فردی و تأثیرات فرهنگی قرار دارند. “اسباب بازی های دختران” معمولاً صورتی و بنفش هستند، در حالی که “اسباب بازی های پسران” اغلب قرمز، زرد، سبز یا آبی هستند. همچنین میتوانید رنگ نارنجی را در کنار آبی استفاده کنید. این رنگ باعث میشود که روحیهای شاد و مثبت و سرگرم کننده داشته باشید. این رنگ مطابق رنگ آبی با رنگهای دیگر ست میشود. صورتی یک رنگ قرمز روشن است و معمولاً با عشق و عاشقانه همراه است.

دیدگاهتان را بنویسید