راهنمای خرید کرم پودر با قیمت روز و خرید اینترنتی – لیست بیست

کرم پودر یکی از اصلی ترین محصولات آرایشی صورت است که به عنوان زیر ساز آرایش محسوب می شود. می توانید از یک کرم پودر اصلی به عنوان زیر ساز و بعد استفاده براق کننده برای قسمت های نام برده استفاده کرد. این نوع که به عنوان کرم پودر اصلی و خالص استفاده می شود بافتی سنگین دارد اما پوست را درخشان تر کرده و زیبایی فوق العاده ای دارد. این نوع کرم پودر برای مصارف روزانه بهتر است البته توجه کنید که روی قسمت های خاصی از پوست مثل گونهها، خط ابرو و حدقه چشمها استفاده شود.

افرادی که پوست خشک دارند بهتر است از کرم پودرهای مایع، استیکی یا ماتیکی یا حاوی مرطوب کننده استفاده کنند. این کرم به صورت فشرده و پودر ودر دو نوع چرب (سوپرا) و خشک (آکوا) برای مصرف کننده تولید می شود، از یک پد یا اسفنج برای استفاده روی صورت در نظر گرفته شده است. بسیاری افراد پوستشان ترکیبی است یعنی قسمتی از صورتشان خشک و قسمتی دیگر چرب است که متاسفانه با دردسرهای هر دو نوع مواجه هستند. بیشتر بخوانید: ما در پست چه کرمی برای سیاهی دور چشم خوب است بهترین کرم های مناسب درو چشم را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید این محصولات را هم مورد بررسی قرار دهید.

بهتر است قبل از خرید بهترین کرم پودر نوع پوست خود را بشناسید و بر اساس آن خریدی خوب داشته باشید تا زیبایی پوستتان حفظ و ظاهرتان طبیعی به نظر برسد. پس اول نوع پوست خود را بشناسید سپس اقدام به خرید مناسب خود کنید. بهتر است کرم پودر را روی گردن یا فک تست کنید و اگر با رنگ پوستتان درهم آمیخته شد خرید خود را انجام دهید اما اگر رنگتان را گچی مانند کرد و بی روحتان کرد انتخاب دیگری داشته باشید. اگر زمینه پوستتان زرد رنگ بود آندرتون شما گرم، اگر گلگون رنگ بود آندرتون شما سرد است و اگر صورتتان ترکیبی از دو رنگ بود آندرتون شما خنثی است.

این افراد باید از هر دو نوع کرم پودر جامد و مایع استفاده کنند که محصول مناسبشان (خرید کرم پودر مخصوص پوست ترکیبی یا خشک و چرب است). این نوع برای کسانی که پوستی خشک و نرمال دارند مناسب است و البته که افراد دارای پوست چرب هم می توانند از نوع Oil Free آن استفاده کنند. به دلیل استفاده آسان و پوشش طبیعی که دارد به رایج ترین نوع کرم پودر تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید