راهنمای انتخاب کرم پودر: 6 نکتهی ضروری جهت انتخاب کرم پودر مناسب پوستتان را بدانید

افرادی که دارای پوست چرب و ترکیبی هستند بیشتر از نمای مات استفاده می کنند چراکه منافذ پوست را بسته نشان می دهد. اگر زمینه پوستتان زرد رنگ بود آندرتون شما گرم، اگر گلگون رنگ بود آندرتون شما سرد است و اگر صورتتان ترکیبی از دو رنگ بود آندرتون شما خنثی است.

به زبان دیگر اگر یک کرم پودر خوب استفاده کنید نمایش پوست شما نرم و بدون لکه خواهد بود. در واقع اگر پوست مختلطی دارید به شما توصیه میکنیم در فصول سرد یک کرم پودر و در فصول گرم کرم پودر دیگری استفاده کنید چون پوست مختلط در فصول گرم مانند پوست چرب و در فصول سرد مانند پوست خشک میشود.

چرا که هرچی زحمت کشید و رشته پنبه کردید که پوستتون رو با ماسک های خونگی و سرم های مختلف سرحال نگه دارید با استفاده از کرم پودر تقلبی و فیک به هدر میره. بهتر است دهانتان را هنگام استفاده از کرم پودر باز نگه دارید تا ناحیه گردن شما در معرض دید باشد و خط مشخص فک شما از بین برود. این موضوع در سهولت استفاده از کرم پودر نکته مهمی است. در ترکیب محصولات آرایشی به نظر میرسد کرم با کرم بهتر ترکیب شود و محصولات پودری هم سازش بیشتری با هم داشته باشند.

بکارگیری روغن جوانه گندم و گلیسیرین در ساختار این کرم پودر ضمن تغذیه و آبرسانی به پوست شما باعث لطافت آن شده و ماندگاری کرم پودر را نیز بیشتر میکند. در حالی که در فصل زمستان مشتریان بیشتر به رنگهای روشن رغبت دارند. پودر مایع، پوشانندگی کمی دارد و به شکل مایع است.

دیدگاهتان را بنویسید