دیوارهای صورتی کثیف. رنگ صورتی در روانشناسی

رنگ صورتی برای اتاق خواب کودک. آیووا هاوکیز یک اتاق رختکن تیم مهمان صورتی رنگ در استادیوم کینیک دارند که توسط هیدن فرای، مربی آیووا، که در رشته روانشناسی در دانشگاه بیلور تحصیل کرده بود، طراحی شده است. با این وجود مهم است که به یاد داشته باشید که انجمن های رنگی به شدت تحت تاثیر تجارب فردی و تاثیرات فرهنگی قرار دارند. 57 درصد از آقایان و 35 درصد از بانوان علاقه خاصی به این رنگ دارند و از طرفی 1 درصد از آقایان این رنگ را نمیپسندند. یک مجموعه کامل در یک لحظه کسل کننده است ، بنابراین دو یا سه تن از اشباع متفاوت را ترکیب کنید.

همچنین سکوت و درون بینی را به همراه دارد. برخلاف رنگ قرمز که اثر جسمانی دارد، رنگ آبی تاثیر ذهنی به همراه دارد. در این مقاله در رابطه با این دو رنگ و تأثیرگذاری آن بر روحیه و حتی انتخاب آن ها نسبت به شخصیت افراد صحبت خواهیم نمود ؛ با ما همراه باشید.

تفاوت این دو رنگ در این است که بنفش ترکیب رنگ آبی بیشتری دارد و ارغوانی به قرمز مایلتر است. ارغوانی نیز مانند بنفش از ترکیب قرمز و آبی تشکیل می شود. چون از ترکیب قرمز و آبی تشکیل شده، خواص رنگ های گرم و سرد را با هم دارد. هم میتواند نشانگر خلاقیت، هم میتواند بی عملی و غیرعقلانی بودن را نشان دهد. آیا رنگ صورتی را با ویژگی ها یا موقعیت های خاصی مرتبط می دانید؟ بسیاری از مردم بلافاصله رنگ را با همه چیزهای زنانه و دخترانه مرتبط می دانند.

استفاده از فام نادرست بنفش می تواند حس زشتی و بی سلیقگی را، بیش از هر رنگ دیگری، القا کند. به جز فام های مناسب و به جا، خاکستری اثر رنگ های دیگری را که کنار آن آمده باشد خنثی می کند. همچنین می تواند بی عملی و ایدهآل گرایی را نشان دهد. همچنین سرگرم کننده جذاب و خلاق هستید. همچنین بیانگر وفاداری و صداقت و نیز محافظه کاری و سردی است. بنفش همچنین رنگ سلطنت، ثروت و فراوانی است. ارغوانی نیز مانند بنفش رنگ شکوه، سلطنت، ثروت و علاوه بر آن، رنگ عرفان و اسرار است.

دیدگاهتان را بنویسید