دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

میرا که تصور میکند پدرش به دست کالی کشته شده، او را زخمی کرده و رابطه خود را با کالی خاتمه میدهد. پس از مدتی اصرار و پافشاری روهان از طریق مادربزرگهای خود متوجه میشود که سالها پیش راهول عاشق دختری به نام آنجلی میشود، اما پدرش با رابطه او مخالفت کرده و او را از خانه طرد میکند.

فیلم هندی زمانی ببری وجود داشت نیز از آن دسته از فیلم های سینمایی هندی است که منازعات هند و پاکستان را سوژه خود قرار داده است. این فیلم بازسازی فیلمی آمریکایی به نام Warrior محصول سال 2011 است و به عنوان یکی از بهترین فیلم های هندی شناخته میشود. مدتی بعد این دو باز هم در کنفرانسی بینالمللی در کشور ترکیه به طور اتفاقی یکدیگر را میبینند و تصمیم میگیرند تا هردو با هم از دست ماموران اطلاعاتی کشور خود بگریزند و در کنار هم با آرامش زندگی کنند.

در این ملاقات رندیر و مالک با هم درگیر شده و یکدیگر را به قتل میرسانند. پدر و مادر این دو برادر فوت میکنند و آنها باید مراقب یکدیگر باشند. رندیر و مالک دشمنان قسم خورده یکدیگرند و از هر فرصتی برای ضربه به تجارت یکدیگر استفاده میکنند. به این صورت کاربران تمامی حواس خود را به روی فیلم گذاشته و قادر خواهند بود که درک بهتری را از فیلم داشته باشند. یک روز او در حالت مستی به خانه میآید و بعد از جر و بحث با همسرش به صورت غیرعمد او را به قتل میرساند. آنان ناچار میشوند که از یک رقاص حرفهای کمک بگیرند.

داستان این عنوان از بهترین فیلمهای هندی درباره کاران با بازی ویدیوت جاموال (Vidyut Jammwal) یک تکاور است. صنعت سینمای هند به دلیل برخوردار بودن از صحنه هایی شاد در ابتدا کار توانست که مورد توجه کاربران قرار گیرد. سینمای هند عبارت است از فیلم هایی که در سراسر شبه قاره هند تولید میشود. از اواخر دهه 90 تا کنون و با ظهور ستارگان جدیدی چون شاهرخ خان، سلمان خان، امیرخان و… او تا جایی پیش میرود که مدال المپیک هم میگیرد و همین باعث میشود که او تبدیل به فردی مغرور و متکبر شود که زندگی زناشوییاش را هم تحت تاثیر قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید