دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

کاربران قادر خواهند بود که به تماشای آنلاین کیفیت های متفاوت فیلم های هندی به صورت دوبله فارسی، زبان اصلی و زیرنویس فارسی چسبیده بپردازند. همانطور که اشاره کردیم، فیلم های این کشور و در حقیقت بالیوود بسیار بین کاربران ایرانی پرطرفدار می باشد. دانلود فیلم هندی دوبله فارسی بدون سانسور به منظور وجود نداشتم حذفیات از دیگر موارد مورد علاقه کاربران علاقه مند به فیلم های هندی بوده است.

فیلم های هندی سرشار از رنگ، ماجراهای عاشقانه، رقص و موسیقی هستند و در سرتاسر جهان طرفداران زیادی دارند. فیلمهای هندی در ژانر اکشن هم سبک خاص و اغراق آمیز خود را دنبال میکنند و علاقهمندان زیادی دارند. با ما همراه باشید تا فیلم های سینمایی هندی پرطرفدار این روزها را بشناسید. داستان این عنوان از برترین فیلم های سینمایی هندی که میتوانیم به آن عنوان برترین فیلم هندی را بدهیم، درباره فردی به نام مارا است که آرزو دارد شرکت هواپیمایی خودش را تاسیس کند. سینمای هند بزرگترین صنعت فیلمسازی در جهان است و بیشترین تعداد فیلم های سینمایی هندی در آن ساخته شدهاند.

اما در این مسیر او با موانع و چالشهای زیادی روبرو میشود. او در دانشگاه عاشق دختری میشود که از نظر فرهنگی و اجتماعی خانواده سطح بالاتری دارد. داستان این فیلم سینمای بالیوود از این قرار است که راج مالهوترا و سیمران سینگ پسر و دختری هندی تبار هستند که به همراه خانوادههای خود در لندن زندگی میکنند. در این مدت علیرغم تمام جر و بحثها، راج و سیمران به یکدیگر علاقهمند میشوند. راج و بوجا از رفتارهای فرزندان خود، به سطوح آمده و در عذاب هستند. در این فهرست فیلم های هندی به فیلم میلیونر زاغه نشین رسیدیم. منتقدان جنبههای تکنیکی فیلم، هنرنمایی سوریا (Suriya) و کارگردانی کونگارا را ستودند و این عنوان را از فیلم های برتر بالیوود و حتی برترین فیلم هندی میدانند.

کارگردان این فیلم، رنوکا شاهانه در مورد فیلم خود میگوید: من قصد داشتم ناکارآمد بودن خانواده را زمانی که هسته اصلی رابطه با مادر متزلزل و ناپایدار است نشان دهم و برای اینکار از سه نسل مختلف در فیلم استفاده کردم تا دیدگاه بین نسلی را به نحو احسنت به مخاطب انعکاس دهم.

دیدگاهتان را بنویسید