دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

کاربران میتوانند که با مراجعه به قسمت مشخص به دانلود فیلم هندی جدید بپردازند. سایت همراه مووی شامل یک دسته دانلود فیلم هندی جدید و قدیمی بوده که کاربران با وارد شدن به آن میتوانند فیلم های هندی در ژانر های متفاوت را به صورت های دوبله فارسی، زیرنویس فارسی چسبیده و زبان اصلی دانلود کرده و یا به صورت آنلاین تماشا کنند. همانطور که اشاره کردیم صنعت فیم سازی هند بالیوود و یا به انگلیسی Bollywood نام دارد.

داستان این اثر از بهترین فیلم های سینمایی هندی درباره پسری 8 ساله مبتلا به خوانشپریشی یا دیسلکسیا است. وقتی که پریان با خانواده دختر و اذیت و آزارهای آنها مواجه میشود او متوجه این شکاف طبقاتی و تمایزهای شدید بین آنها میشود. ماهاویر که نقش او را امیر خان (عامر خان) بازی میکند در حالی که هیچوقت نتوانسته به مدال طلا برسد مجبور میشود از کشتی خداحافظی کند. دختر اول او گیتا کوماری تبدیل به یکی از بهترین کشتیگیرهای هند میشود و در بزرگسالی مدال طلا میگیرد. در نتیجه او تصمیم میگیرد که دو دختر بزرگش را وارد ورزش کشتی کند.

اما همه فرزندان او دختر میشوند. از همان کودکی شجاعت و مهربانی باهوبالی بر بالادیو مقدم بود و در نهایت شیواگامی او را پادشاه معرفی کرد اما حسادت بالادیو باعث شد که باهوبالی و مادرش شیواگامی را بکشد و خود بر تخت پادشاهی بنشیند. خلاصه فیلم : خلاصه ای از احساسات و سفر یک قهرمان تنها است که در محیطی محدود با شانس های طاقت فرسا مبارزه می کند تا همسر و دیگر بدبختان و گروگان های درمانده خود را از خطرات نجات دهد… سازندگان قصد داشتند این فیلم را در سینماها اکران کنند، اما در نهایت به دلیل شرایط موجود مجبور به انتشار فیلم در سرویس Amazon Prime Video شدند.

این فیلم پرفروشترین فیلم هندی است. آیا شما هم از طرفداران فیلم های سینمایی هندی هستید؟ عنوان بعدی در فهرست برترین فیلم هندی و بهترین فیلم های سینمایی هندی، فیلم دلداده است. همین موضوع نیز آن را تبدیل به یکی از فیلم های برتر بالیوود کرده است. عنوان جذاب بعدی در فهرست فیلم های برتر بالیوود فیلم Taare Zameen Par است که میتواند برترین فیلم هندی درام نام بگیرد. منتقدان نوع روایت و هنرنمایی بازیگران را ستودند و فیلم Drishyam 2 را از فیلم های برتر بالیوود و برترین فیلم هندی سالهای اخیر میدانند.

دیدگاهتان را بنویسید