دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

مدتی بعد این دو باز هم در کنفرانسی بینالمللی در کشور ترکیه به طور اتفاقی یکدیگر را میبینند و تصمیم میگیرند تا هردو با هم از دست ماموران اطلاعاتی کشور خود بگریزند و در کنار هم با آرامش زندگی کنند. در این ملاقات رندیر و مالک با هم درگیر شده و یکدیگر را به قتل میرسانند. این فیلم 164 دقیقه بوده و در سه کیفیت 480، 720 و 1080 به صورت رایگان و با لینک مستقیم امکان دانلود آن فراهم شده است.

او به ایستگاه قطار میرود و سوار قطاری میشود. در راه بازگشت نامزد زارا، او را با ویر در ایستگاه راهآهن میبیند و کینه ویر را به دل میگیرد. نامزد زارا با پروندهسازی جعلی، ویر را به دلایل سیاسی به مدت 20 سال به زندان محکوم میکند و زارا به همین دلیل ازدواجش را خاتمه میدهد.

در بحبوحه اختلافات سیاسی و درگیریهای پاکستان و هندوستان، زارا دختر مسلمان پاکستانی، تصمبم میگیرد تا خاکستر خدمتکار هندی خانه خود را بنا به وصیت خود او در خاک هند پخش کند. زمانی که میخواهد نیت خود درباره خودکشی را عملی کند دختری به نام گیت (با بازی کارینا کاپور) مانع میشود. فیلم هندی زمانی ببری وجود داشت نیز از آن دسته از فیلم های سینمایی هندی است که منازعات هند و پاکستان را سوژه خود قرار داده است. یکی از اعضای این گروه پسری به نام ویر است که زارا را از دره نجات داده و روز بعد او را به روستای خود دعوت میکند.

این دو در عین کشمکشهای دوستانه خود، رفاقت خود را همواره حفظ کرده و از یکدیگر حمایت میکنند. مرد فقیر بعد از شنیدن جواب منفی از پدر دختر، برای اثبات خود وارد نیروی هوایی میشود. دیوداس پسر جوانی از خانواده ثروتمند و شناخته شده است. اگر به دنبال دانلود بهترین فیلم های هندی هستید، فیلم Ek Tha Tiger انتخاب خوبی است. آلوک سالها به دنبال پدرخوانده خود میگشته و حال در صدد است تا محبت او را جبران نماید. روهان میداند که برادر بزرگتری به نام راهول دارد که سالها پیش زادگاه خود را ترک کرده و دیگر بازنگشته است.

دیدگاهتان را بنویسید