دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

فیلم سینمایی هندی «دنگل» یکی از بهترین فیلمهای هندی است که توصیه میشود حتما آن را در لیست فیلمهای منتخبتان برای تماشا قرار دهید. فیلم سینمایی «دنگل» که در فهرست برترین فیلم هندی قرار میگیرد، براساس زندگی کشتیگیر معروف هندی ماهاویر سینگ پوگات ساخته شده است. فیلم Pariyerum Perumal یکی از بهترین فیلم های سینمایی هندی است که مورد توجه منتقدان و بینندگان نیز قرار گرفته است. منتقدان جنبههای تکنیکی فیلم، هنرنمایی سوریا (Suriya) و کارگردانی کونگارا را ستودند و این عنوان را از فیلم های برتر بالیوود و حتی برترین فیلم هندی میدانند.

منتقدان نوع روایت و هنرنمایی بازیگران را ستودند و فیلم Drishyam 2 را از فیلم های برتر بالیوود و برترین فیلم هندی سالهای اخیر میدانند. دختر اول او گیتا کوماری تبدیل به یکی از بهترین کشتیگیرهای هند میشود و در بزرگسالی مدال طلا میگیرد. ماهاویر که نقش او را امیر خان (عامر خان) بازی میکند در حالی که هیچوقت نتوانسته به مدال طلا برسد مجبور میشود از کشتی خداحافظی کند. فيلم هندي قهرمان توالت از فیلم های برتر بالیوود و پرفروشترین فیلم آکشی کومار (Akshay Kumar) است که در آن نقش کیشاو را بازی میکند. فیلم پی کی قطعا یکی از جذابترین و در عین حال بهترین فیلمهای هندی تاریخ سینمای بالیوود است که میتوانیم به آن عنوان برترین فیلم هندی را نیز بدهیم.

فیلم Pariyerum Perumal یکی از بهترین فیلمهای هندی و حتی برترین فیلم هندی در سالهای اخیر محسوب میشود. هرچند دوداس از آن دسته از فیلم های هندی است که با پایانی تلخ همراه است، اما این فیلم آنقدر جذاب و پرکشش است که به خوبی شما را تا سکانس آخر با خود همراه میکند. تمامی لینک های دانلود فیلم هندی دوبله فارسی به صورت مستقیم بوده و شما بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای قادر به دانلود آنها خواهید بود. به نظر شما برترین فیلم هندی کدام عنوان است؟ یکی از جدیدترین و بهترین فیلمهای هندی که امتیاز بسیار بالایی در IMDb گرفته، فیلم شجاعت است.

تماشای این عنوان از فیلم های برتر بالیوود را از دست ندهید. همانطور که اشاره کردیم صنعت فیم سازی هند بالیوود و یا به انگلیسی Bollywood نام دارد. حال چهار صنعت فیلم سازی با نام های کانارا، مالایالام، تامیل و تلوگو شناخته میشوند. صنعت سینمای هند با نام بالیوود شناخته میشود. از گذشته نیز سینمای هند که با نام بالیوود شناخته میشود توانسته که مخاطبان زیادی را به سمت خود بکشاند به گونه ای که در سال 2001 این کمپانی توانست مبلغی معادل با 3.5 میلیارد دلار در فروش بلیط کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید