دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

فیلم هندی زیبا و جذاب گاهی خوشی گاهی غم پر است از صحنههای عاشقانه و رقصهای جذاب و گروهی هندی با هنرمندی دو تن از بازیگران درجه یک هالیوود یعنی کاجول (Kajol) و کارینا کاپور (Kareena Kapoo). فيلم هندي گاهی خوشی گاهی غم یک فیلم هندی جذاب با پایانی خوش است. هرچند دوداس از آن دسته از فیلم های هندی است که با پایانی تلخ همراه است، اما این فیلم آنقدر جذاب و پرکشش است که به خوبی شما را تا سکانس آخر با خود همراه میکند.

سینمای هند که با نام بالیوود شناخته می شود توانسته است رکورد های بسیار زیادی را بشکند و درامد بسیار بالایی را از طریق فروش بلیط کسب نماید. علاوه بر این رد شدن پروژه سینمایی کایرا از سوی چند تهیهکننده، او را به ناامیدی کامل میرساند. آیا شما هم از طرفداران فیلم های سینمایی هندی هستید؟ از دیگر اقداماتی که وبسایت همراه مووی دست به انجام آنها زده است، معرفی فیلم های هندی 2022 میباشد. امیدواریم با دیدن این فیلم هندی نهایت لذت را برده باشید..کاران مووی… دیوداس پس از بازگشت از انگلستان پیش از دیدار خانوادهاش به دیدن پارو میرود.

روهان بارها دلیل طرد شدن برادرش را از پدرش جویا میشود، اما جواب قانع کنندهای دریافت نمیکند. پس از مدتی اصرار و پافشاری روهان از طریق مادربزرگهای خود متوجه میشود که سالها پیش راهول عاشق دختری به نام آنجلی میشود، اما پدرش با رابطه او مخالفت کرده و او را از خانه طرد میکند. روهان به بهانه تحصیل در لندن عازم انگلستان شده و در کالجی که پوجا خواهر آنجلی در آن مشغول به تحصیل است ثبت نام میکند. سنگام یکی از بهترین فیلم های هندی است که آهنگهای آن تا سالها ورد زبان مردم بود.

با عمیقتر شدن رابطه تینا و راهول، آنجلی رنجهای بسیاری را متحمل میشود، تا جایی که تصمیم میگیرد کالج را ترک کند و به شهر زادگاه خود بازگردد. آنجلی کوچک در تولد 8 سالگی خود این نامه را میخواند و تصمیم میگیرد طبق وصیت مادرش، آنجلی را پیدا کرده و دوباره او را به عشقش یعنی راهول برساند. خانواده دیوداس که از افراد متمول و سنتی هند هستند، این حرکت دیوداس را بیاحترامی به خود تلقی کرده و او را از ادامه رابطه با پارو منع میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید