دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

در طی تهیه یکی از مستندهای علمی، آکیرا به دریاچهای افتاده و در حال غرق شدن است که مردی به نام سمر او را از مرگ نجات داده و ژاکت خود را به آکیرا داده و سپس او را ترک میکند. با عمیقتر شدن رابطه تینا و راهول، آنجلی رنجهای بسیاری را متحمل میشود، تا جایی که تصمیم میگیرد کالج را ترک کند و به شهر زادگاه خود بازگردد. خانواده دیوداس که از افراد متمول و سنتی هند هستند، این حرکت دیوداس را بیاحترامی به خود تلقی کرده و او را از ادامه رابطه با پارو منع میکنند. دیوداس پس از بازگشت از انگلستان پیش از دیدار خانوادهاش به دیدن پارو میرود.

در راه بازگشت نامزد زارا، او را با ویر در ایستگاه راهآهن میبیند و کینه ویر را به دل میگیرد. نامزد زارا با پروندهسازی جعلی، ویر را به دلایل سیاسی به مدت 20 سال به زندان محکوم میکند و زارا به همین دلیل ازدواجش را خاتمه میدهد. از طرف دیگر دولت هند که فکر میکند چینیها به هیچ وجه باور نخواهند کرد که هلیکوپتر فقط در حال یک تمرین معمولی بوده، به ارتش دستور میدهد که همه گزارشات گروه کاران و مدارک هویتی آنها را نابود کنند. پس از آن در اواخر سال 2010 سینمای هند و فیلم هندی توانست که رتبه اول این بازار را به خود اختصاص دهد.

کاران که تنها بازمانده این سقوط است توسط مقامات چین دستگیر میشود. سنگام یکی از بهترین فیلم های هندی است که آهنگهای آن تا سالها ورد زبان مردم بود. اگر علاقمند به تماشای یکی از بهترین فیلم های هندی در ژانر کمدی و عاشقانه هستید، فیلم هندی داره یه اتفاقایی میافته همان عنوان مورد نظر شماست. دانلود فیلم هندی جدید یکی از پر مخاطب ترین ژانر ها در کشورمان ایران می باشد که از گذشته های دور مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

یکی از اعضای این گروه پسری به نام ویر است که زارا را از دره نجات داده و روز بعد او را به روستای خود دعوت میکند. چنانچه به فیلم های هندی و عاشقانه علاقه دارید اسم فیلم سینمایی هندی ویر و زارا را حتما در لیست خود جای دهید؛ چون یکی از بهترین فیلمهای هندی است.

دیدگاهتان را بنویسید