دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

روهان در تلاش است تا خود را به برادرش نزدیک کرده و او را متقاعد به بازگشت و آشتی با خانواده کند. پس از مدتی اصرار و پافشاری روهان از طریق مادربزرگهای خود متوجه میشود که سالها پیش راهول عاشق دختری به نام آنجلی میشود، اما پدرش با رابطه او مخالفت کرده و او را از خانه طرد میکند. پس از مدتی روهان و پوجا عاشق یکدیگر میشوند. فيلم هندي «قهرمان توالت» یا «توالت: یک داستان عاشقانه» داستان زوجی به نامهای جیا و کیشاو است که با یکدیگر ازدواج کردهاند. داستان فيلم هندي Tubelight یا «لامپ مهتابی» از فیلم های سینمایی هندی درباره دو برادر به نامهای لکسمن با بازی سلمان خان و نارایان با بازی محمد زیشان ایوب (Mohammed Zeeshan Ayyub) است.

بعد از این اتفاق دیوید از پدرش متنفر میشود اما مونتی هنوز هم با پدرش زندگی میکند. به همین دلیل هم کاران در بازداشت دولت چین میماند و باید شکنجههایی طاقتفرسا را تحمل کند. به همین دلیل هم همه اهالی، زنان و مردان، باید این نیاز خود را خارج از خانه و در طبیعت برطرف کنند. دانلود فیلم هندی 2021 و 2022: فیلم های هندی بسیاری وجود دارند که در این قسمت برخی از آنها را به شما معرفی کردیم.

دانلود فیلم هندی 2021 و 2022 در سایت همراه مووی امکان پذیر بوده و شما کاربران گرامی به راحتی قادر خواهید بود که به دانلود تمامی فیلم های هندی ساخته شده در این سال ها دست پیدا کنید. دانلود فیلم هندی Manmarziyaan 2018 آرزوی قلبی را همینک با لینک مستقیم و با کیفیت عالی از مرسی دانلود، دریافت کنید. چارلی و دوستانش بلاخره نقشه خوبی برای انتقام از چاران پیدا میکنند. آنها با هم ازدواج میکنند اما درگیر اتفاقات وحشتناکی میشوند که درنهایت روهان با بازی هریتک روشن (Hrithik Roshan) مجبور میشود انتقام بگیرد. داستان فیلم هندی زیبای سنگام درباره دو دوست، یکی فقیر با بازی راج کاپور و دیگری ثروتمند با بازی راجندرا کومار (Rajendra Kumar) است که هر دو عاشق رادها با بازی ویجینتی مالا (Vyjayanthimala) دوست دوران کودکی خود هستند.

حال روهان مجبور است علاوه بر دست و پنجه نرم کردن با مشکلات خانوادگی خود، رابطه خود با پوجا را نیز حفظ کند. با به وجود آمدن مشکلات بزرگی در زندگی شخصی و عاطفی کایرا، او تا حدودی روحیه خود را از دست میدهد و با چالشهای مختلفی مواجه میشود. فیلم هندی زیبا و جذاب گاهی خوشی گاهی غم پر است از صحنههای عاشقانه و رقصهای جذاب و گروهی هندی با هنرمندی دو تن از بازیگران درجه یک هالیوود یعنی کاجول (Kajol) و کارینا کاپور (Kareena Kapoo). توانا یکی از بهترین فیلمهای هندی سینمای بالیوود است که روایتی جذاب و خاصی را دنبال میکند.

دیدگاهتان را بنویسید