دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

این فیلم که یکی از بهترین فیلم های هندی است ماجرای مردم هند در دوره استعمار انگلستان را روایت میکند. مردم روستایی در هند که به خراج سنگین دولت اعتراض دارند بر روی سرنوشت خود در یک مسابقه کریکت با دولتمردان انگلیسی شرطبندی می کنند. خلاصه داستان فیلم هندی درود بر بهیم به این صورت است که: وقتی یک مرد قبیله ای به دلیل دزدی متهم شناخته شده و دستگیر می شود، همسرش به یک وکیل حقوق بشر مراجعه می کند تا به اجرای عدالت کمک کند. حال جمال برای رهایی از این مخمصه و اثبات بیگناهی خود، داستان زندگی پر پیچ و خمش را بازگو کند.

این فیلم همچنین یکی از بهترین فیلم هندی دوبله فارسی است که بارها از تلوزیون ایران بازپخش شده است. پسران آنان ابتدا با اکراه، به حضور والدینشان تن در داده و پس از مدتی با تحریک عروسهای خانواده تصمیم گرفتند تا پدر و مادر خود را از هم جدا کرده و هر کدام برای مدتی به خانه یکی از پسران خود بروند.

فیلمنامه قدرتمند، بازیگران حرفهای و کارگردان باسابقه از دلایلیست که باعث شده فیلم پی کی در دل و جان بسیار از طرفداران فیلم هندی قشنگ بنشیند و تبدیل به یکی از فیلم های برتر بالیوود شود. مراقبت میکند تا درنهایت کسی بر تخت پادشاهی بنشیند. حال روهان مجبور است علاوه بر دست و پنجه نرم کردن با مشکلات خانوادگی خود، رابطه خود با پوجا را نیز حفظ کند.

فیلم درود بر بهیم توانسته که در نظر کاربران امتیاز 9.4 از 10 را به خود اختصاص دهد. از جمله محتوا هایی که در این زمینه به صورت دوبله فارسی به انتشار رسیده است میتوان به دانلود سریال هندی آرزو ها دوبله فارسی اشاره کرد. در این فیلم هندی که میتواند آن را برترین فیلم هندی نامید، صحنههای کمدی، عاشقانه و در عین حال غم انگیزی را در یک روایت داستانی جذاب تماشا خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید