دانلود فیلم هندی 2022 و 2022 با دوبله فارسی

اصطلاح بالیوود به صنعت سینمای هندوستان و فیلم های هندی زبان اطلاق میشود. عنوان بعدی در فهرست فیلم های برتر بالیوود و برترین فیلم هندی، فیلم Jab We Met است. شعله از نظر مخاطبان ایرانی از برترین فیلم های هندی سینمای بالیوود و به نوعی برترین فیلم هندی محسوب میشود. فیلم هندی جذاب داماد عاشق عروس را میبرد از نظر منتقدین و تماشاگران در وبسایت معتبر IMDb نیز توانست رتبه خوب 8.1 را نیز کسب کند و تبدیل به یکی از بهترین فیلمهای هندی شود.

برخی کارگردانان پرآوزه هند نیز ؛ دیوید داوان، کاران جوهر، یاش چوپرا، سانجی لیلا بانسالی، راجکومار هیرانی، کبیرخان، فرحان اختر، زویا اختر، رویت شتی و امتیاز علی هستند و همچنین آدیتیا چوپرا، گوری خان، دیا میرزا و کارات جوهر از تهیه کنندگان بنام هند هستند. ملکه یکی از فیلم های برتر هندی است که روایت و داستانی جذاب را به تصویر میکشد و توانسته امتیاز خوبی را نیز در وبسایت معتبر IMDb نیز کسب کند. فیلم ستاره های روی زمین در سطح جهانی معروف شده و جوایزی نیز گرفته است.

فیلم های هندی که در سال 2022 قرار است به انتشار برسند به روی وبسایت همراه مووی قرار داده شده است. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی رنوکا شاهانه است که توسط کمپانی نتفلیکس NETFLIX تولید شده است؛ بازیگرانی چون کاجول، میتیلا پالکار، کونال روی کاپور، ویتها تاتواودی، تانوی ازمی، ماناو گوهیل، نیشانک ورما، کانوالجیت سینگ و غیره در آن به ایفای نقش پرداختهاند. اکثر محصولات این صنعت به زبان هندی، اردو و انگلیسی است که باتوجه به سیاست این کمپانی بزرگ جدیداً با زبان انگلیسی شاهد آثار بیشتری هستیم و حتی آهنگ هایی که در خلال فیلم پخش می شود با زبان انگلیسی است.

شاهرخ خان، سلمان خان، امیرخان، عامرخان، آمیتاب باچان، وارون داوان، دیلیپ کومار، آکشی کومار، ریتیک روشن، رنبیر کاپور را می توان را شاخص ترین بازیگران مرد و کاجول، رانی موکرجی، مادوری دیکشیت، کارینا کاپور، دیپیکا پادوکن، کاترینا کیف، آنوشکا شرما و عالیا بهات از چهره های سرشناس بازیگران زن هندی می باشد. یکی از قوی ترین آرشیوهایی فیلم هندی در رسانه ناب مووی قرار دارد و دو نسخه دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت های بلوری، 1080، 720، 480 مناسب نمایشگرهای بزرگ و کوچک مهیا شده است. این فیلم که یکی از بهترین فیلم های هندی است ماجرای مردم هند در دوره استعمار انگلستان را روایت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید