دانلود فیلم هندی جدید دوبله فارسی 2022 زیرنویس چسبیده رایگان – مووی لند

Tribhanga: Tedhi Medhi Crazy 2021 ساخت 2021 هند با زبان هندی و موضوعی خانوادگی و درام است. به نظر شما برترین فیلم هندی کدام عنوان است؟ برترین فیلم هندی کدام عنوان است؟ یکی از جدیدترین و بهترین فیلمهای هندی که امتیاز بسیار بالایی در IMDb گرفته، فیلم شجاعت است. فیلم سینمایی هندی «دنگل» یکی از بهترین فیلمهای هندی است که توصیه میشود حتما آن را در لیست فیلمهای منتخبتان برای تماشا قرار دهید. اگر علاقمند به تماشای یک فیلم هندی خوب، کمدی و در عین حال عاشقانه هستید توصیه میکنیم فیلم هندی جذاب داماد عاشق عروس را میبرد را حتما تماشا کنید.

داستان این فیلم درباره یک بوکسور و مبارزاتی است که او برای رسیدن به مسابقات ملی پشت سر می گذارد… سینمای هند بزرگترین صنعت فیلمسازی در جهان است و بیشترین تعداد فیلم های سینمایی هندی در آن ساخته شدهاند. در ادامه با بهترین فیلمهای هندی سینمای بالیوود آشنا خواهیم شد. همچنین این فیلم اولین بار در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ توسط نتفلیکس در آمریکا منتشر شد. در این راه آنان ناچار به پرداخت بهایی سنگین خواهند شد.

مردم روستایی در هند که به خراج سنگین دولت اعتراض دارند بر روی سرنوشت خود در یک مسابقه کریکت با دولتمردان انگلیسی شرطبندی می کنند. کارگردان این فیلم، رنوکا شاهانه در مورد فیلم خود میگوید: من قصد داشتم ناکارآمد بودن خانواده را زمانی که هسته اصلی رابطه با مادر متزلزل و ناپایدار است نشان دهم و برای اینکار از سه نسل مختلف در فیلم استفاده کردم تا دیدگاه بین نسلی را به نحو احسنت به مخاطب انعکاس دهم. داستان فيلم هندي زندگی عزیز درباره دختری به نام کایرا در بمبئی است که در رشته فیلمسازی تحصیل میکند و علاقه و استعداد وافری نیز در این زمینه دارد.

داستان این عنوان از برترین فیلم های سینمایی هندی که میتوانیم به آن عنوان برترین فیلم هندی را بدهیم، درباره فردی به نام مارا است که آرزو دارد شرکت هواپیمایی خودش را تاسیس کند. منازعات بین هند و پاکستان سوژه بسیاری از فیلم های هندی و عاشقانه شده است. از سوی دیگر سیمران در خانوادهای سنتی با پدری بسیار سختگیر بزرگ شده است. اندکی بعد آکیرا متوجه وجود دفترچه خاطرات سمر میشود که در جیب ژاکتش جا مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید