دانلود فول آرشیو آهنگ های رپ یاس و بیوگرافی یاسر بختیاری

دیپلمه است، به دلیل مشکلات خانوادگی نتوانست وارد تحصیلات مقطع دانشگاهی شود، او بعد ها به پادشاه رپ در ایران مشهور است، 3 خواهر و یک برادر کوچک تر از خود دارد. این بازیگر تنها یک برادر به نام پارسا دارد. دانش آموز مقطع دبیرستان می باشد که از 6 سالگی با سینما وارد بازیگری شد سپس در سریال دودکش درخشید و از جشنواره فیلم کودک نیز دیپلم افتخار دارد.

اما زندگی با یاس جوان نساخت و پدرش را در سن 18 سالگی از دست داد و مجبور شد تا تمامی مسولیت پدرش را بر عهده بگیرد. یاس نوروزی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون است که بازیگری را در سن ۶ سالگی و با بازی در فیلم عملیات مهدکودک آغاز نمود.

عکس. یاس نوروزی متولد 5 مرداد 1385 در تهران. بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نوجوان خوشگل با عکس بی حجاب. شاید یکی از مهمترین بخشهای بیوگرافی یاس نوروزی بازی در سریال دودکش بوده است.وی در سال ۱۳۹۲ سریال دودکش نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. از دیدگاه بزرگترهای جامعه و از دید مسوولین این کلمه یک نماد تهاجم فرهنگی است، ما میتوانیم یک اسم دیگر روی آن بگذاریم، مثل کلام محور… یاس خواننده , سال شروع فعالیت یاس یاسر بختیاری از خوانندگان موسیقی رپ فارسی است وی طول روز را در شرکت عمویش مشغول به کار بود و پس از تعطیل شدن کار شرکت با پیکانی که داشت تا ساعت 11 شب مشغول مسافرکشی می شد و پس از آن او خانه دوستش میتا ملکی می رفت و تا مشغول کار روی موسیقی می شدند و خواب برای آن ها معنایی نداشت.

یاس نوروزی در دودکش تا اصغر فرهادی با امیر جدیدی در فرش . بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر نقش پریا مشتاق در سریال دودکش 2 . می گوید دوست دارم وقتی بزرگ شدم هم بازیگر و هم شروع از 6 سالگیسال 1391 از طریق دوست مادر خود که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری (کارگردان) معرفی شد تا اینکه بعد از تست در فیلم «عملیات مهدکودک» بازی کرد او دورود به تلویزیونسال 1392 که هفت ساله بود با سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در نقش پریا مشتاق وارد قاب تلویزیون شد و با این سریال به شهرت رسید در این مجمدریافت دیپلم افتخارخانم نوروزی سال 1394 وقتی تنها 9 سال داشت در فیلم «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت بازی کرد در این فیلم بهزاد فراهانی .

دیدگاهتان را بنویسید